Gündem Anadolubank'tan 1 Günde Onaylı Taşıt Kredisi!

Anadolubank’tan 1 Günde Onaylı Taşıt Kredisi!

Son Güncelleme:

Anadolubank, hem yeni taşıt hem de ikinci el taşıt alacak müşterilerine özel 1 günde onaylı taşıt kredisi imkanı sunuyor.

Anadolubank taşıt kredisi faiz oranları yüzde 1,50’dir. Faiz oranları vadelere ya da taşıtın türüne göre değişmemektedir.

Azami vade süresi 48 ay olarak belirlenmiştir. Uzun vadede uygun ödeme planları ile müşterilerini hayallerini kurdukları taşıtlara kavuşturan Anadolubank, taşıt kredisi başvurusunda nüfus cüzdanı ya da sürücü belgesi, gelir dokümanı ve alınan taşıtın belgelerini istemektedir. Gelir dokümanları çalışma durumuna göre değişmektedir.Ücretli çalışanların iş yeri tarafından onaylı olan gelir belgelerini ya da maaş bordrolarını, şirket ortağı olan ya da kendi işini sahibi olanların vergi levhalarını, konutlarını, dükkanlarını ve benzeri gibi başka çeşitte gayrimenkullerini ipotek ettirmek isteyenler tapularını getirmeleri gerekmektedir.

Taşıt kredisi başvurusu yapıldıktan hemen sonra banka başvuruları değerlendirir ve 1 iş günü içerisinde müşterilerine geri dönüş yapar. Kredi onayı halinde, bireyler istenilen belgeler ile birlikte banka şubelerinde gittiklerinde kredilerini anında alabilirler.

Anadolubank taşıt kredisinden yararlanmak için kasko sigortası ve kredili hayat sigortasının yapılması zorunlu tutulmuştur. Sigorta ücretleri müşteriden müşteriyle göre farklılık göstermektedir. Ayrıca, bireylerden kefil istenmektedir. Kefillerinde aynı belgeleri başvuru sırasında getirmeleri gerekmektedir.

Banka, kredi teminatı için aracın üzerine ipotek tesisi koyar. Bireyler kredi ödemelerini bitirdiklerinde ipotek tesisi ortadan kalkar. İpotek hem banka hem de bireylerin lehine olmaktadır. İlerleyen dönemlerde kredi ödemelerinin yapılmaması ya da kişilerin ölmesi ve benzeri gibi durumlar için ipotek yapılmaktadır.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,269BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,619TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,511TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler