Ana SayfaGündemAnadolubank'tan 1 Günde Onaylı Taşıt Kredisi!

Anadolubank’tan 1 Günde Onaylı Taşıt Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Anadolubank, hem yeni taşıt hem de ikinci el taşıt alacak müşterilerine özel 1 günde onaylı taşıt kredisi imkanı sunuyor.

Anadolubank taşıt kredisi faiz oranları yüzde 1,50’dir. Faiz oranları vadelere ya da taşıtın türüne göre değişmemektedir.

Azami vade süresi 48 ay olarak belirlenmiştir. Uzun vadede uygun ödeme planları ile müşterilerini hayallerini kurdukları taşıtlara kavuşturan Anadolubank, taşıt kredisi başvurusunda nüfus cüzdanı ya da sürücü belgesi, gelir dokümanı ve alınan taşıtın belgelerini istemektedir. Gelir dokümanları çalışma durumuna göre değişmektedir.Ücretli çalışanların iş yeri tarafından onaylı olan gelir belgelerini ya da maaş bordrolarını, şirket ortağı olan ya da kendi işini sahibi olanların vergi levhalarını, konutlarını, dükkanlarını ve benzeri gibi başka çeşitte gayrimenkullerini ipotek ettirmek isteyenler tapularını getirmeleri gerekmektedir.

Taşıt kredisi başvurusu yapıldıktan hemen sonra banka başvuruları değerlendirir ve 1 iş günü içerisinde müşterilerine geri dönüş yapar. Kredi onayı halinde, bireyler istenilen belgeler ile birlikte banka şubelerinde gittiklerinde kredilerini anında alabilirler.

Anadolubank taşıt kredisinden yararlanmak için kasko sigortası ve kredili hayat sigortasının yapılması zorunlu tutulmuştur. Sigorta ücretleri müşteriden müşteriyle göre farklılık göstermektedir. Ayrıca, bireylerden kefil istenmektedir. Kefillerinde aynı belgeleri başvuru sırasında getirmeleri gerekmektedir.

Banka, kredi teminatı için aracın üzerine ipotek tesisi koyar. Bireyler kredi ödemelerini bitirdiklerinde ipotek tesisi ortadan kalkar. İpotek hem banka hem de bireylerin lehine olmaktadır. İlerleyen dönemlerde kredi ödemelerinin yapılmaması ya da kişilerin ölmesi ve benzeri gibi durumlar için ipotek yapılmaktadır.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,213TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.