Yapı Kredi Bankası En Az Ön Lisan Mezunu Personel Alımları Yapıyor!

0

Kredi kartı ile diğer perakende bankacılık ürünlerinin satışlarının yapılması için Yapı Kredi Bankası, Perakende Direkt Satış Temsilcisi alımları gerçekleştirecek.

Düzenli periyotlarda kadrolarını genişleten Yapı Kredi Bankası, banka personel alımları yapıyor. Banka Temel Bankacılık ve Satış Eğitim imkanı sağlayıp, kendilerini geliştirmek, alanında kariyer yapmak isteyen adaylara güzel avantajlar tanıyor. Kariyer hedefleyen adayların başvurularını banka ön değerlendirmeye alıyor.

Banka adaylara bazı şartlar sunuyor. Şartları sağlayan adayları değerlendirmeye alıp, banka iş başvuru onaylananlar ile iletişme geçiyor.

Perakende Direkt Satış Temsilcisi alımlarına başvuru yapacak bireylerin  üniversitelerin en az 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olmaları isteniyor. Meslek Yüksek Okulu mezunları da bu kapsama giriyor. Esnek çalışma saatleri gerektirecek pozisyonda  banka, bireylerin bu çalışamaya uyum sağlamaları, ekip çalışmalarında da başarılı olmaları isteniyor.

Ofis dışında yani sahada istihdam edilecek bireyler satış faaliyetlerini sahada gerçekleştirip, bu konuda kendilerine güvenmeleri, satış için ikna yeteneklerinin gelişmiş olması, insanlarla olan iletişimlerin başarılı olunması, zaman yönetiminde  de yine benzer şekilde başarılı olunması isteniyor.

Kişisel başarıların ödüllendirildiği Perakende Direkt Satış Temsilcili pozisyonunda adaylara eğitim ve kariyer imkanları sağlanıyor.  Banka iş ilanı başvuru yapan adayların dış görünümlerine fazlasıyla önem vermeleri, satış etkinliklerinde de kendilerine güvenmeleri, olabildiğinde etkin ve aktif olmaları, aynı zamanda da hızlı bir çalışma performansı göstermeleri isteniyor.

30 ve üzeri yaşta olanların başvuruları değerlendirilmeyip, başvuru yapacak erkek adayların ise askerliklerini bitirmiş olmaları isteniyor. En az 2 sene olmak üzere askerliğin tecil ettirilmesi de geçerli oluyor.

Yapı Kredi Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s-bankacilik-urunleri-satisi-avrupa-1209665

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın