Denizbank’tan Hoşgeldin Kredi Kampanyası!

Denizbank, önceki dönemlerinde ihtiyaç kredisi kullanmamış müşterilerine özel uygun faiz oranlarından başlaya Hoşgeldin Kredi Kampanyası düzenledi.

Denizbank ihtiyaç kredisinden anında yararlanabilinip, anında başvuru imkanı sağlanmıştır. Şubeye gitmeden tüm müşterileri sadece T.C. kimlik numaraları ve cep telefonları ile kredi başvurusu yapabilmektedirler. Banka kredi başvurularının değerlendirmesini yaptıktan sonra müşterilerine sms atmaktadır. Kredinin onaylanması durumunda ise müşterilerine banka şubelerine gelmelerini, gerekli belgeleri getirmelerini istemektedir. İstenilen belgeleri yanına alıp, banka şubelerine giden bireylerin kredi alma süreçleri daha hızlı gerçekleşmektedir.

Denizbank ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,29’dan başlamaktadır. 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi imkanı sunan banka, Hoşgeldin Kredi Kampanyası için azami kredi tutarı belirlemiştir. Bu tutar 55 bin Türk Lirası olup, kredi başvuru sırasında bireylerden kefil istenmez.

Kefilsiz ihtiyaç kredisi imkanı ile müşterilerine kolaylıklar sağlayan Denizbank, uygun ödeme planları sunmaktadır. Bireyler kendi ödeme planlarını kendileri oluşturabilmektedirler.

Kredinin binde beşi kadar ilk aşamada bir kez olmak üzere kredi tahsis ücreti alınır.Kredi tahsis ücretine vergiler ve fonlar dahil edilmeden hesaplanır. Kredi için sigorta yaptırmak isteyen kişilerin ödeyecekleri sigorta ücretleri kişi özelinde değişmektedir. Sigorta ücretlerini değiştiren etkenler, yaş, cinsiyet, alınan kredi tutarı ve vade süresi olmaktadır. 35 yaşındaki bir müşterisinin 12 ay vadeli 3 bin Türk Lirası aldığını varsayarak sigorta ücreti hesaplayan banka 15,64 Türk Lirası tutarında değer çıkartmıştır. Bankanın kampanyayı durdurma, faiz oranlarını, vade süresini ve masraf ücretlerini değiştirme hakkı vardır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.