Ana SayfaKredilerDenizbank'tan Hoşgeldin Kredi Kampanyası!

Denizbank’tan Hoşgeldin Kredi Kampanyası!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Denizbank, önceki dönemlerinde ihtiyaç kredisi kullanmamış müşterilerine özel uygun faiz oranlarından başlaya Hoşgeldin Kredi Kampanyası düzenledi.

Denizbank ihtiyaç kredisinden anında yararlanabilinip, anında başvuru imkanı sağlanmıştır. Şubeye gitmeden tüm müşterileri sadece T.C. kimlik numaraları ve cep telefonları ile kredi başvurusu yapabilmektedirler. Banka kredi başvurularının değerlendirmesini yaptıktan sonra müşterilerine sms atmaktadır. Kredinin onaylanması durumunda ise müşterilerine banka şubelerine gelmelerini, gerekli belgeleri getirmelerini istemektedir. İstenilen belgeleri yanına alıp, banka şubelerine giden bireylerin kredi alma süreçleri daha hızlı gerçekleşmektedir.

Denizbank ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,29’dan başlamaktadır. 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi imkanı sunan banka, Hoşgeldin Kredi Kampanyası için azami kredi tutarı belirlemiştir. Bu tutar 55 bin Türk Lirası olup, kredi başvuru sırasında bireylerden kefil istenmez.

Kefilsiz ihtiyaç kredisi imkanı ile müşterilerine kolaylıklar sağlayan Denizbank, uygun ödeme planları sunmaktadır. Bireyler kendi ödeme planlarını kendileri oluşturabilmektedirler.

Kredinin binde beşi kadar ilk aşamada bir kez olmak üzere kredi tahsis ücreti alınır.Kredi tahsis ücretine vergiler ve fonlar dahil edilmeden hesaplanır. Kredi için sigorta yaptırmak isteyen kişilerin ödeyecekleri sigorta ücretleri kişi özelinde değişmektedir. Sigorta ücretlerini değiştiren etkenler, yaş, cinsiyet, alınan kredi tutarı ve vade süresi olmaktadır. 35 yaşındaki bir müşterisinin 12 ay vadeli 3 bin Türk Lirası aldığını varsayarak sigorta ücreti hesaplayan banka 15,64 Türk Lirası tutarında değer çıkartmıştır. Bankanın kampanyayı durdurma, faiz oranlarını, vade süresini ve masraf ücretlerini değiştirme hakkı vardır.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.