Ana SayfaBanka İş İlanlarıDenizbank Kadrolarına En Az Lise Mezunu Personel Alımları Gerçekleştiriyor!

Denizbank Kadrolarına En Az Lise Mezunu Personel Alımları Gerçekleştiriyor!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Denizbank, Şube Müşteri Danışmanı alımları gerçekleştirecek.

6 farklı şehirdeki şubelerinde Şube Müşteri Danışmanı gerçekleştirecek olan Denizbank, en az lise mezunu banka personel alımları yapacak.

Mobil satış ekiplerine bağlı olarak adaylar, görev aldıkları şubelerde müşterileri karşılayıp, gişeden işlemlerini gerçekleştirmek isteyenlere yardımcı olacak. İhtiyaçlara ilişkin olarak müşterilerin bankanın ilgili birimlere yönlendirilmesi, bankanın mobil uygulamaları hakkında müşterilere bilgi verilmesi, mobil uygulamaların kullanımının sağlanması, yine saha da aktif bir şekilde KOBİ Bankacılığı ile birlikte Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışlarının gerçekleştirilmesi ve benzeri gibi işlerde görev alacan bireylerin 28 yaş ve üzeri yaşlarda olmamaları gerekmektedir. Banka, alım yapacağı personellere yaş sınırı getirmiştir. En az lise mezunu olması yeterli olurken, erkek adayların askerliklerini tamamlamış yahut en az 2 sene olmak üzere tecil ettirilmiş olunması gerekmektedir

Takım çalışması gerektirecek banka iş ilanında adaylar takım çalışmalarında bankanın istediği çalışma performansını gösterebilmeli, uyum sağlayabilmeli, başarı elde edebilmelidir.

Adayların aynı zamanda teknolojik gelişmelere yatkınlığının olması, dijital uygulamalara karşı meraklarının olması istenmektedir.

İletişim yetenekleri kuvvetli, diksiyonların düzgün, prezantabl adayları tercih edecek olan Denizbank, adayların yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilmeleri istenmektedir.

Sürekli ve tam zamanlı istihdam olanağı sağlanacak adayların alım yapılacak şubelerin bulunduğu lokasyonlara ulaşım problemlerinin olmaması istenmektedir. Bu lokasyonlar; Afyon, Aydın, Balıkesir, Bursa, Manisa, İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakasıdır.

Denizbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-sube-musteri-danismani-1816743?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,216TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.