Advert Advert Advert

Denizbank Kadrolarına En Az Lise Mezunu Personel Alımları Gerçekleştiriyor!

Denizbank Kadrolarına En Az Lise Mezunu Personel Alımları Gerçekleştiriyor!
Denizbank Kadrolarına En Az Lise Mezunu Personel Alımları Gerçekleştiriyor! Pınar Çürük -

Denizbank, Şube Müşteri Danışmanı alımları gerçekleştirecek.

Denizbank, Şube Müşteri Danışmanı alımları gerçekleştirecek.

6 farklı şehirdeki şubelerinde Şube Müşteri Danışmanı gerçekleştirecek olan Denizbank, en az lise mezunu banka personel alımları yapacak.

Mobil satış ekiplerine bağlı olarak adaylar, görev aldıkları şubelerde müşterileri karşılayıp, gişeden işlemlerini gerçekleştirmek isteyenlere yardımcı olacak. İhtiyaçlara ilişkin olarak müşterilerin bankanın ilgili birimlere yönlendirilmesi, bankanın mobil uygulamaları hakkında müşterilere bilgi verilmesi, mobil uygulamaların kullanımının sağlanması, yine saha da aktif bir şekilde KOBİ Bankacılığı ile birlikte Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışlarının gerçekleştirilmesi ve benzeri gibi işlerde görev alacan bireylerin 28 yaş ve üzeri yaşlarda olmamaları gerekmektedir. Banka, alım yapacağı personellere yaş sınırı getirmiştir. En az lise mezunu olması yeterli olurken, erkek adayların askerliklerini tamamlamış yahut en az 2 sene olmak üzere tecil ettirilmiş olunması gerekmektedir

Takım çalışması gerektirecek banka iş ilanında adaylar takım çalışmalarında bankanın istediği çalışma performansını gösterebilmeli, uyum sağlayabilmeli, başarı elde edebilmelidir.

Adayların aynı zamanda teknolojik gelişmelere yatkınlığının olması, dijital uygulamalara karşı meraklarının olması istenmektedir.

İletişim yetenekleri kuvvetli, diksiyonların düzgün, prezantabl adayları tercih edecek olan Denizbank, adayların yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilmeleri istenmektedir.

Sürekli ve tam zamanlı istihdam olanağı sağlanacak adayların alım yapılacak şubelerin bulunduğu lokasyonlara ulaşım problemlerinin olmaması istenmektedir. Bu lokasyonlar; Afyon, Aydın, Balıkesir, Bursa, Manisa, İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakasıdır.

Denizbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-sube-musteri-danismani-1816743?

Denizbank banka personel alımları banka iş ilanı Şube Müşteri Danışmanı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akbank, Dijital İletişim Yöneticisi Alımı Yapacak!
Akbank, Dijital İletişim Yöneticisi Alımı Yapacak!
Yapı Kredi Bankası, Risk İzleme Uzmanı Alımı Yapacak!
Yapı Kredi Bankası, Risk İzleme Uzmanı Alımı Yapacak!