Ana SayfaBanka İş İlanlarıBurgan Bank, Türkiye Geneli Personel Alımları Yapıyor!

Burgan Bank, Türkiye Geneli Personel Alımları Yapıyor!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Kuveyt merkezli bankalardan biri olan Burgan Bank, ülkemizde hizmet verdiği şube ağlarını genişletip, uzman kadroları ile müşterilerine daha iyi sunmak için performans gösteriyor.

Uzman kadrolarını büyütmek isteyen Burgan Bank, banka personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu.

Genel Başvuru adı altında banka iş ilanı yayınlayan Burgan Bank, adayların istihdam edilmek istedikleri pozisyondan çalışmak istedikleri görev yerine kadar CV’lerinde belirtmeleri istenmektedir. İlerleyen dönemlerde bankanın kadrolarında oluşabilecek açık pozisyonları için yayınlanan banka personel alımlarına başvuru yapacak bireylerden herhangi bir alanda tecrübesinin olması aranmamaktadır. Yeni mezun olmamış, önceki dönemlerinde bankacılık sektöründe çalışmamış, ilk defa bu sektörde görev alacak adayların başvuruları da değerlendirme kapsamında bulunacaktır. Benzer şekilde erkek adayların için de askerlik şartı belirtilmemiştir. Ancak askerliğini yapmış, tecil ettirmiş ve alanlarında kariyer hedefleyen adayların başvuruları ön değerlendirmeye alınır. Yine önceki dönemlerinde bankacılık sektöründe istihdam etmiş, deneyim sahibi bireylerin de CV’lerinde bu durumu belirtmeleri kendileri için artı yönde olmaktadır

Sürekli ve tam zamanlı istihdam edilecek bireylerden sadece en az ön lisans mezunu olmaları istenmektedir. Ancak üniversitesi devam eden, yüksek lisans ya da doktora yapan fakat devam zorunluluğu bulunmayan bireylerin başvuruları da değerlendirecektir.

Her banka personel alımlarında olduğu gibi bireylerin her zaman güler yüzlü olması, insan ilişkilerinin kuvvetli olması, ekip çalışmalarında uyumlu ve başarılı olması, alanlarında kariyer hedeflemesi ve benzeri gibi özellikleri Burgan Bank’ta aramaktadır. Başvurular 30 Temmuz’da sona erecektir.

Burgan Bank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-genel-basvuru-1160626? 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,212TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.