Ana Sayfa Banka İş İlanları Akbank Part-Time Personel Alımları Yapıyor!

Akbank Part-Time Personel Alımları Yapıyor!

0

Akbank, kadrolarında part time istihdam etmek için üniversite öğrencisi aradıklarını duyurdu.

Akbank Genel Müdürlük Birimlerinde part time olarak istihdam etmek için haftanın 2 gün ya da 3 günü devam edebilecek, devam zorunluluğu bulunmayan üniversite öğrencisi aradıklarının duyurdu.

Yarı zamanlı istihdam olanağı sağlanan üniversite öğrencileri için ne kadar bir alım yapılacağı hakkında sayı belirtilmemiştir. Ancak adaylara bazı kriterler sunulmuştur. Sunulan kriterler doğrultusunda gönderilen CV’ler değerlendirilip, öğrencilere geri dönüş yapılacaktır.

Akbank Part-Time Öğrenci Alım Şartları ve Detayları

Akbank’ın söz konusu banka iş ilanına başvuru yapacak tüm öğrenci adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları gerekmektedir. Yabancı uyruklu öğrencilerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

Aynı zamanda tüm öğrencilerin örgün eğitim üniversitelerin lisans bölümlerinde okuyor olmaları gerekmektedir. Psikoloji ve Sosyoloji bölümlerinde okuyan adayların başvurularını Akbank ön değerlendirmeye alacaktır. Ayrıca öğrencilerin 2. sınıf, 3. sınıf ya da 4. sınıf olmaları, 1. sınıf ya da hazırlık sınıfında olmamaları istenmektedir.

Öğrencilerin ingilizce bilmeleri başvurularının yine ön değerlendirmeye alınmasına yardımcı olacaktır. Microsoft Office programları ve Outlook kesinlikle bilinmelidir. Önceki dönemlerinde staj yapmış, part time çalışmış olup olunmamasına bakılmamaktadır.

Haftanın 3 iş günü çalışabilecek durumda olunması istenmektedir.

Başvurular 7 Eylül 2017 Perşembe günü sona erecektir. 7 Eylül’den sonra değerlendirmeler yapılıp, öğrencilere geri dönüş yapılacaktır.

Akbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-yari-zamanli-takim-asistani-1726972? 

Henüz bir yorum yazılmadı.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Exit mobile version