Ana SayfaGündemAktif Bank, KOBİ’ler için Bono İmkânı Tanıyor

Aktif Bank, KOBİ’ler için Bono İmkânı Tanıyor

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Aktif Bank tarafından, sermaye piyasalarında ufak çaplı yatırımcılar için ilk defa piyasaya sürülen N Kolay Bono’nun ardından ikinci aşama halka arz için hazırlık yapılıyor.

Aktif Bank’ın sunmuş olduğu bu 300 bin Türk Lirası civarında olan N Kolay Bono’nun satışını yaklaşık olarak 14,5 faiz oranı ile gerçekleştirdi.   

Bahsi geçen bu N Kolay Bono, 200 ile 500 bin Türk Lirası arasında birikime sahip olan ve bu birikimi değerlendirmek isteyen tüm yatırımcıların kolaylıkla sağlayabileceği stopaj avantajı sayesinde aynı karı kazanmanızı sağlayacak yüzde 15,35 oranında mevduat faiz seviyesinde yer alıyor.

Daha çok KOBİ’lere yönelik vade problemi ve faiz kaybı yaşamadan bozdurulabilen bir yatırım aracı olarak tanımlana bu N Kolay Bono, nakit döngüsüne göre KOBİ’ler tarafından istedikleri zaman çekilebilecek bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. N Kolay Bono ile Aktif Bank, ilk kez KOBİ’ler için istedikleri zaman istedikleri kadarını çekip ihtiyaçlarını giderebilecekleri bir imkan tanımış oldu.

200 ile 500 bin TL arasındaki birimini değerlendirmek isteyen her türlü gelir sahipleri tarafından kolaylıkla sağlanabilen bu N Kolay Bono’nun ikinci aşaması olan halka arz 18 Temmuz 2017 tarihinde piyasaya sürüldü. Bu bonoya sahip olanlar, beklemeksizin ve faiz kaybı yaşamaksızın istedikleri zaman bononun satışını gerçekleştirebilecekler. Ayrıca bu bonoya sahip olanlar havale, EFT, hesap işletim ücreti gibi herhangi bir masraf ile de karşı karşıya gelmeyecek.

Banka tarafından konu hakkında yapılan açıklamada, sunulmuş olan bu bononun KOBİ’ler için büyük bir fırsat olduğu belirtiliyor.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...