Akbank Gişe Yetkilisi Alımları Gerçekleştirecek!

Akbank Gişe Yetkilisi Alımları Gerçekleştirecek!

Akbank, İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakasındaki şubelerinde istihdam etmek için banka personel alımları gerçekleştirecek.Akbank, İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakasındaki şubelerinde istihdam etmek için banka personel alımları gerçekleştirecek.

Mesai saatleri başlamadan önce gişeye ilişkin olan hazırlıkların yapılması, para yatırma ve çekme, müşterilerin hesap açma isteklerini yerine getirme, havale ve EFT gibi finansal işlemleri yapma, bireysel sigorta prim ödemelerini yapma yahut alma gibi işlemlerin yapılması için Akbank Gişe Yetkilisi alımları yapacak.

Adaylara bazı şartlar sunulmuştur. Bunlar;

Banka iş ilanına başvuruda bulunacak tüm adayların Türkiye Cumhuriyet vatandaş olması istenmektedir. Yabancı uyruklu kişilerin yaptığı banka iş başvuruları kabul edilmeyecektir.

1989 yılı ve sonraki yıllarda doğmuş olunması istenmektedir. Yani adaylar 28 ve altı yaş grubunda olmalıdır.

Anadolu Yakasındaki şubelerde çalışmak isteyenlerin Anadolu Yakasına, Avrupa yakasındaki şubelerde çalışmak isteyenlerin ise bu bölgeye ulaşım problemlerinin olmaması gerekmektedir.

En az örgün eğitim lisans mezunu olunmalıdır. Ön lisans ve lise mezunu olanları başvuruları da kabul edilmeyecektir.

Başvuru yapacak erkek adayların askerliklerini yapmış ya da tecil ettirmiş olması talep edilip, alanlarında kariyer hedefleyen adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.

Müşteri, kalite ve sonuç odaklı çalışma performansı gösterilip, her zaman güler yüzlü, iletişimlerin kuvvetli olunması, takım çalışmalarında başarılı olunması istenip, yoğun iş temposuna da uyum sağlanabilmelidir.

Ve son olarak bankanın son 6 ay içinde düzenlediği işe alım sınavlarına katılım gösterilmemiş, sözlü sınavlarda ise başarısız olunmamış şartı aranıp, adaylardan alanları ile herhangi bir deneyimliliğe bakılmamaktadır. Önceki dönemlerinde iş tecrübesi olmayanlarında da başvuruları değerlendirilecektir.

Akbank tarafından yayınlanan ilgili iş ilanı detayına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-gise-yetkilisi-istanbul-avrupa-1706186?

http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-gise-yetkilisi-istanbul-anadolu-1706177?Akbank banka personel alımları Banka iş ilanı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?