Ana SayfaBanka İş İlanlarıAkbank Gişe Yetkilisi Alımları Gerçekleştirecek!

Akbank Gişe Yetkilisi Alımları Gerçekleştirecek!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Akbank, İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakasındaki şubelerinde istihdam etmek için banka personel alımları gerçekleştirecek.

Mesai saatleri başlamadan önce gişeye ilişkin olan hazırlıkların yapılması, para yatırma ve çekme, müşterilerin hesap açma isteklerini yerine getirme, havale ve EFT gibi finansal işlemleri yapma, bireysel sigorta prim ödemelerini yapma yahut alma gibi işlemlerin yapılması için Akbank Gişe Yetkilisi alımları yapacak.

Adaylara bazı şartlar sunulmuştur. Bunlar;

Banka iş ilanına başvuruda bulunacak tüm adayların Türkiye Cumhuriyet vatandaş olması istenmektedir. Yabancı uyruklu kişilerin yaptığı banka iş başvuruları kabul edilmeyecektir.

1989 yılı ve sonraki yıllarda doğmuş olunması istenmektedir. Yani adaylar 28 ve altı yaş grubunda olmalıdır.

Anadolu Yakasındaki şubelerde çalışmak isteyenlerin Anadolu Yakasına, Avrupa yakasındaki şubelerde çalışmak isteyenlerin ise bu bölgeye ulaşım problemlerinin olmaması gerekmektedir.

En az örgün eğitim lisans mezunu olunmalıdır. Ön lisans ve lise mezunu olanları başvuruları da kabul edilmeyecektir.

Başvuru yapacak erkek adayların askerliklerini yapmış ya da tecil ettirmiş olması talep edilip, alanlarında kariyer hedefleyen adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.

Müşteri, kalite ve sonuç odaklı çalışma performansı gösterilip, her zaman güler yüzlü, iletişimlerin kuvvetli olunması, takım çalışmalarında başarılı olunması istenip, yoğun iş temposuna da uyum sağlanabilmelidir.

Ve son olarak bankanın son 6 ay içinde düzenlediği işe alım sınavlarına katılım gösterilmemiş, sözlü sınavlarda ise başarısız olunmamış şartı aranıp, adaylardan alanları ile herhangi bir deneyimliliğe bakılmamaktadır. Önceki dönemlerinde iş tecrübesi olmayanlarında da başvuruları değerlendirilecektir.

Akbank tarafından yayınlanan ilgili iş ilanı detayına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-gise-yetkilisi-istanbul-avrupa-1706186?

http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-gise-yetkilisi-istanbul-anadolu-1706177?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,215TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.