TEB, En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapacak! Başvurular Yarın Son!

TEB, En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapacak! Başvurular Yarın Son!

Her geçen gün kadrolarını büyüten ve banka personel alımları gerçekleştiren Türk Ekonomi Bankası, personel alımlarına bir yenisini daha ekledi.Her geçen gün kadrolarını büyüten ve banka personel alımları gerçekleştiren Türk Ekonomi Bankası, personel alımlarına bir yenisini daha ekledi.

Türk Ekonomi Bankası (TEB), görev alınan yere göre müşterilerin kredi başvuru taleplerini online olarak yapma, kredi başvuruları onaylanmış TEB müşterilerinin sözleşmelerinin imza işlemlerini yapma, müşterilerin evraklarını alma ve bu evrakları klase ederek genel merkeze ulaştırmasını sağlama, yine göreve başlanan yere göre satış noktasının şirkete ilişkin olan taleplerin ve rekabet kapsamındaki tespitlerin yapılması ve ilgili Bölge Satış Yetkilisine bilgilendirmesinin yapılmasını yapmak için Satış Destek Yetkilisi alımı gerçekleştirecek.

Tespitlerin raporlanması ve yine ilgili birime aktarılmasını sağlama işini de yapacak olan Satış Destek Yetkilisi için başvuru yapacak bireylerin en az lise mezunu olmaları gerekmektedir.

Tam zamanlı istihdam olanağı sağlanacak personel alımı için en az 3 sene alanlarında deneyim sahibi olmaları kriteri sunulmuştur. Erkek adayların askerlik ile ilgili ilişkilerinin tamamen kesilmiş olması istenmektedir.

Adaylardan İstanbul'da ikamet ediyor olmaları istenmektedir. Çünkü İstanbul TEB şubesinde görev alınacak olup, görev yerine de ulaşım sorununun yaşanmaması istenmektedir.

Deneyimlilik istenilen alanın perakende, hızlı tüketim ya da otomotiv sektörü kapsamında müşteriler ile birebir satış olup, ikna kabiliyetine de önem verilmektedir. Müşterilerin ikna edilmesi, kaliteli hizmet sunulması, müşteriler ile iletişimlerin başarılı ve kuvvetli olunması talep edilmektedir.

Bireyler değişen saatlere göre istihdam edilebileceklerinden dolayı buna uyumluluk sağlanması istenmektedir.

TEB Banka İş İlanı için başvurular ise yarın sona erecek.

Türk Ekonomi Bankası tarafından yayınlanan ilgili iş ilanı detayına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/teb-finansman-a-s-satis-destek-yetkilisi-1838031?banka personel alımları Türk Ekonomi Bankası TEB Satış Destek Yetkilisi Banka İş İlanı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?