Ana SayfaBanka İş İlanlarıTEB, En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapacak! Başvurular Yarın Son!

TEB, En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapacak! Başvurular Yarın Son!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Her geçen gün kadrolarını büyüten ve banka personel alımları gerçekleştiren Türk Ekonomi Bankası, personel alımlarına bir yenisini daha ekledi.

Türk Ekonomi Bankası (TEB), görev alınan yere göre müşterilerin kredi başvuru taleplerini online olarak yapma, kredi başvuruları onaylanmış TEB müşterilerinin sözleşmelerinin imza işlemlerini yapma, müşterilerin evraklarını alma ve bu evrakları klase ederek genel merkeze ulaştırmasını sağlama, yine göreve başlanan yere göre satış noktasının şirkete ilişkin olan taleplerin ve rekabet kapsamındaki tespitlerin yapılması ve ilgili Bölge Satış Yetkilisine bilgilendirmesinin yapılmasını yapmak için Satış Destek Yetkilisi alımı gerçekleştirecek.

Tespitlerin raporlanması ve yine ilgili birime aktarılmasını sağlama işini de yapacak olan Satış Destek Yetkilisi için başvuru yapacak bireylerin en az lise mezunu olmaları gerekmektedir.

Tam zamanlı istihdam olanağı sağlanacak personel alımı için en az 3 sene alanlarında deneyim sahibi olmaları kriteri sunulmuştur. Erkek adayların askerlik ile ilgili ilişkilerinin tamamen kesilmiş olması istenmektedir.

Adaylardan İstanbul’da ikamet ediyor olmaları istenmektedir. Çünkü İstanbul TEB şubesinde görev alınacak olup, görev yerine de ulaşım sorununun yaşanmaması istenmektedir.

Deneyimlilik istenilen alanın perakende, hızlı tüketim ya da otomotiv sektörü kapsamında müşteriler ile birebir satış olup, ikna kabiliyetine de önem verilmektedir. Müşterilerin ikna edilmesi, kaliteli hizmet sunulması, müşteriler ile iletişimlerin başarılı ve kuvvetli olunması talep edilmektedir.

Bireyler değişen saatlere göre istihdam edilebileceklerinden dolayı buna uyumluluk sağlanması istenmektedir.

TEB Banka İş İlanı için başvurular ise yarın sona erecek.

Türk Ekonomi Bankası tarafından yayınlanan ilgili iş ilanı detayına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/teb-finansman-a-s-satis-destek-yetkilisi-1838031?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,212TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.