Yapı Kredi Bankası En Az Ön Lisans Mezunu Personel Alımları Yapıyor!

Yapı Kredi Bankası En Az Ön Lisans Mezunu Personel Alımları Yapıyor!

Yapı Kredi Bankası, tam zamanlı banka personel alımları gerçekleştirecek.Yapı Kredi Bankası, tam zamanlı banka personel alımları gerçekleştirecek.

Yapı Kredi Bankası, en az ön lisans mezunu Çağrı Merkezi Yetkilisi alımları yapacak.

Üniversitelerin 3. sınıf ya da 4. sınıf öğrencisi olan ancak devam zorunluluğu bulunmayanların banka iş başvurularını da değerlendirecek olan Yapı Kredi Bankası, başvuruda bulunacak tüm adaylara yaş kriteri koymuştur. Yaş sınırı 28 olarak belirlenmiştir. 28 ve üzeri yaşta olanların yaptığı başvuruları banka kabul etmeyecektir.

Adaylarda, satışa yatkınlık, telefon aracılığı ile banka ürünlerinin satışlarının gerçekleştirme gibi kriterler arayan banka, aynı zamanda telefondaki insanlarla olan iletişimlerinin kuvvetli olması, telefonda ikna edebilme yeteneği, kendilerini çok iyi ifade edebilmelerini, sözel ifade becerilerinin gelişmiş olmasını istemektedir.

Bu şartların yanı sıra konuşmaya da çok önem veren Yapı Kredi, tüm adayların diksiyonlarının düzgün olmasını istemektedir.

İzmir ve Samsun'da Yapı Kredi Bankası şubelerinde istihdam olanağı sağlanacak olup, adayların bu illerde ikamet ediyor olmaları, burada şubelere ulaşım problemlerinin bulunmamasını, sorumluluk bilincinin yerinde olmasını istemektedir.

Mesai saatleri içinde telefon bankacılığı işlemlerinin de gerçekleştirilme görevini yapacak olan Çağrı Merkezi Yetkilisi pozisyonundaki çalışanların vardiyalı çalışma saatlerine de uyum sağlamaları istenmektedir.

Başvuruda bulunacak tüm erkek adayların askerliklerini en az 2 sene olmak üzere tecil ettirmiş olmaları ya da askerliklerini yapmış olmaları istenmektedir.

Yapı Kredi Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Samsun:

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s-cagri-merkezi-yetkilisi-samsun-1483525?

İzmir:

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s-cagri-merkezi-yetkilisi-izmir-1483547?Yapı Kredi Bankası banka personel alımları Çağrı Merkezi Yetkilisi banka iş başvurusu banka iş ilanı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?