Türkiye Finans İngilizce Bilen Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Alımları Yapıyor!

0
Türkiye Finans Katılım Bankası İngilizce Bilen Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Alımları Yapıyor!
Türkiye Finans Katılım Bankası İngilizce Bilen Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Ortak değerlere sahip olan bir yapıda kariyere yön vermede başarılı olarak ilerlemek adına banka iş ilanlarında ilan vererek Türkiye Finans Katılım Bankası İngilizce Bilen Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alımı yapıyor.

Katılım bankalarına kısa zamanda öncülük yaparak yeni bir büyüme ivmesi kazandırmış Türkiye Finans kısa zamanda Türkiye’nin en büyük katılım bankalarından biri olmuştur. Geniş çaplı büyüme ile daha da iyi hizmet verebilmek için Türkiye Finans İngilizce Bilen Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alımı yapıyor.

En büyük değişim ve atılım dönemi olarak katılım bankacılığı prensipleri doğrultusunda hedeflerini ve büyüme yol haritasını şekillendiren Türkiye Finans İngilizce Bilen Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alımını İstanbul (Asya) (Ümraniye) yapıyor.

İngilizce Bilen Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisinde Hangi Şartları Arıyor?

İngilizce Bilen Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisinde Hangi Şartları Arıyor?
İngilizce Bilen Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisinde Hangi Şartları Arıyor?

Türkiye Finans Katılım Bankası’nın yaptığı banka personel alımları bilgilendirmesinde İngilizce Bilen Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi olarak görev yapacak kişilere ihtiyaç olduğu bildirildi. Başvuru sahiplerinin ne gibi özelliklere sahip olmasının istendiği, başvuru şartlarının neler olduğu, en son hangi tarihe kadar başvuru yapılabildiği, yeni personellerin işe başladıktan sonra hangi görevlerde bulunacakları gibi ayrıntılar paylaşıldı. Banka iş başvurusu yaparak Türkiye Finans bünyesinde çalışma talebini ileten kişilerin;

 • Önlisans / Lisans mezunu veya üniversitede devam zorunluluğu olmayan 3. veya 4. sınıf öğrencileri ile yüksek lisans öğrencisi olması,
 • Tercihen İstanbul’da ikamet ediyor olması,
 • Telefonda iletişim becerileri yüksek olması,
 • İyi derecede bilgisayar kullanabiliyor olması,
 • İleri seviyede İngilizce biliyor olması,
 • Ekip çalışmasına uyumlu, insan ilişkilerinde başarılı olması,
 • Vardiyalı çalışmaya uyumlu olması,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olması gerekmektedir.
İlginizi Çekebilir:  Yapı Kredi İş İlanları: 2022 Ağustos

İş Tanımı

 • Vardiyalı sisteme dayalı olarak 7/24 çalışarak, banka müşterilerde telefon bankacılığı hizmeti sunabilmek,
 • Gelen çağrıları aktif bir şekilde iletişimi kuvvetlendirerek karşılamak, yetkisi dahilinde olan işlemleri gerçekleştirmek,
 • Satış hedeflerini gerçekleştirerek yakalanması için gelen çağrıları karşılamak ve dış aramalarda aktif rol almak.

Başvurular Ne Zaman Sona Erecek?

Başvurular Ne Zaman Sona Erecek?
Başvurular Ne Zaman Sona Erecek?

Türkiye Finans iş ilanları ile ilgilenen adayların bankacılık alanında kariyer planları olan kişilerin başvuruları kabul ediliyor. Türkiye Finans iş başvuruları ilgili departmanca 6 Ocak 2022 tarihine kadar kabul edilmeye devam ediyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-ingilizce-bilen-cagri-merkezi-musteri-temsilcisi-2681655
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın