Burgan Bank Engelli Personel Alımları Yapacak!

Burgan Bank Engelli Personel Alımları Yapacak!

Kuveyt merkezi olarak Türkiye'de bankacılık sektöründe kaliteli hizmet veren, ortaklarına, çalışanlarına ve müşterilerinin her zaman yanında olan, şube ve ATM ağını sürekli genişleten, kadrolarını büyüten Burgan Bank, engelli banka personel alımları yapıyor.Kuveyt merkezi olarak Türkiye'de bankacılık sektöründe kaliteli hizmet veren, ortaklarına, çalışanlarına ve müşterilerinin her zaman yanında olan, şube ve ATM ağını sürekli genişleten, kadrolarını büyüten Burgan Bank, engelli banka personel alımları yapıyor.

Müşterilerinin hedefledikleri her şeyi kendi merkezlerine koyarak faaliyet gösteren Burgan Bank, engelli Destek Hizmet Görevlisi alımları yapıyor.

Burgan Bank kadrolarının farklı pozisyonlarında değerlendirmeye alınacak olan başvuru yapan adaylar için bir takım koşullar belirlenmiştir. Adayların engellerini ve engel derecelerini, bankacılık sektöründeki uzmanlık alanlarını, hangi alanda çalışabileceklerini, varsa deneyimlerini ve bunlara ek olarak heyet raporunda yazan iş gücü kayıp yüzdelerini açık ve net bir şekilde banka iş başvurusu CV'lerinde belirtmeleri gerekmektedir.

En az ön lisans mezunu kriteri belirlenmiş olup, adayların İstanbul'da ikamet etmeleri gerekmektedir. Burgan Bank'ın İstanbul şubelerinde istihdam imkanı verilecek olan engelli Destek Hizmet Görevlisi pozisyonu için adayların ulaşım problemlerinin kesinlikle olmaması istenmektedir.

İşkur'da kaydı olup engellilik derecesi yüzde 40 ve üzerinde bulunan engelli banka personel alımları yapan Burgan Bank, tüm adayların MS Office programlarına hakimiyet istemektedir. Bireylerin söz konusu belirtilen programlar hakkında bilgi sahibi olmaları, ileri düzeyde kullabilir yeteneklerinin olması gerekmektedir.

İnsan ilişki ve iletişimi, ekip çalışmalarındaki başarı, uyum banka için çok önemli olup, banka iş ilanı başvuruları 28 Eylül 2017 Perşembe günü sona erecektir.

Burgan Bank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-destek-hizmet-gorevlisi-1760293?banka iş ilanı banka iş başvurusu Destek Hizmet Görevlisi engelli banka personel alımları Burgan Bank
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?