Ana SayfaBanka İş İlanlarıBurgan Bank Engelli Personel Alımları Yapacak!

Burgan Bank Engelli Personel Alımları Yapacak!
B

-

Burgan Bank, olarak Türkiye’de bankacılık sektöründe kaliteli hizmet veren, ortaklarına, çalışanlarına ve müşterilerinin her zaman yanında olan, şube ve ATM ağını sürekli genişleten, kadrolarını büyüten Burgan Bank, engelli banka personel alımları yapıyor.

Müşterilerinin hedefledikleri her şeyi kendi merkezlerine koyarak faaliyet gösteren Burgan Bank, engelli Destek Hizmet Görevlisi alımları yapıyor.

Burgan Bank Engelli Banka Personel Alım Detayları

Burgan Bank kadrolarının farklı pozisyonlarında değerlendirmeye alınacak olan başvuru yapan adaylar için bir takım koşullar belirlenmiştir. Adayların engellerini ve engel derecelerini, bankacılık sektöründeki uzmanlık alanlarını, hangi alanda çalışabileceklerini, varsa deneyimlerini ve bunlara ek olarak heyet raporunda yazan iş gücü kayıp yüzdelerini açık ve net bir şekilde banka iş başvurusu CV’lerinde belirtmeleri gerekmektedir.

  • En az ön lisans mezunu olması,
  • İstanbul‘da ikamet ediyor olması,
  • MS Office programlarını ileri seviyede kullanabiliyor olması,
  • Ekip çalışmasına uyumlu olması,
  • İşkur’da kaydı olup engellilik derecesi yüzde 40 ve üzerinde olması,
  • İletişim becerilerinin gelişmiş olması gerekmektedir.

Burgan Bank’ın İstanbul şubelerinde istihdam imkanı verilecek olan engelli Destek Hizmet Görevlisi pozisyonu için adayların ulaşım problemlerinin kesinlikle olmaması istenmektedir.

Banka Personel Alımları için Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

İnsan ilişki ve iletişimi, ekip çalışmalarındaki başarı, uyum banka için çok önemli olup, banka iş ilanı başvuruları 20 Eylül 2020 tarihinde sona erecektir.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-turkiye-destek-hizmet-gorevlisi-2546361

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,260BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,411TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol