Garanti Bankası Müşteri Temsilcisi Alımları Gerçekleştirecek!

0

Müşterilerinin her zaman yanında olup, onlara destek olan, onları memnun etmek için elinden geleni yapan, kaliteli hizmet veren Garanti Bankası, Müşteri Memnuniyeti Birimi için banka personel alımları yapacağını duyurdu.

Müşteri Memnuniyeti Müşteri Temsilcisi alımları yapacak olan Garanti Bankası, adaylara tam zamanlı istihdam imkanı sağlayacaktır. Başvurular 21 Ağustos 2017’de sona erip, bu tarihten sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Banka aradığı kriterlere en uygun adayları inceleyip, uygun olanlar ile iletişime geçecektir. Tüm adayların kriterleri sağlaması gerekip, CV’lerinde de bankacılık alanında ek deneyimleri var ise belirtmeleri kendi yararlarına olacaktır.

Garanti Bankası personel alımlarında hangi kriterleri arıyor? Tüm adayların en ön lisans mezunu olmaları istenmektedir.

Banka müşterilerinin telefon aracılığı ile iletmiş oldukları banka ürün ve hizmetleri kapsamındaki önerileri, şikayetleri, sorun ve teşekkürlerin hepsinin karşılaması yapılacak olup, aynı zamanda değerlendirmeleri de yapılacaktır. Müşteriler ikna edilerek, kaliteli hizmet verilmesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması, yapılması gereken tüm işlemlerin bitmesi sonrasında ise müşterilere banka hakkında bilgilendirme yapılması gerçekleştirilecektir. Bunun için tüm adayların sabırlı, telefonda ikna yeteneklerinin gelişmiş olması, insan ilişkilerinin iyi olması, bankacılık sektöründe çalışmaya isteklerinin olması istenmektedir. Ayrıca bankanın misyon ve vizyonu iyi yansıtılmalıdır.

Adayların görev alacakları lokasyon İstanbul/Güneşli olup, burada ikamet edilmesi ya da edilecek olması yahut ulaşım sorunlarının yaşanmaması istenmektedir.

Söz konusu banka personel alımları için yaş sınırı belirlenmiştir. Adayların 30 yaşlarını kesinlikle geçmemiş olmaları istenmektedir.

Garanti Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-musteri-memnuniyeti-musteri-temsilcisi-1121514?

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın