Yapı Kredi, Bankacılık Ürünlerinin Satışları için Personel Alımları Yapacak!

0

Satış kariyerlerine Yapı Kredi Bankacılık Akademisi’nden sağlayacağı Temel Bankacılık ve Satış Eğitimleri ile başlayıp, kendini geliştirmek, kariyer yapmak isteyenler için Yapı Kredi Bankası, banka personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu.

Sahada bankanın kredi kartı, banka kartı ve diğer perakende ürünlerinin satışlarını gerçekleştirmek için Bankacılık Ürün Satışı Personeli alımı yapacağını duyuran Yapı Kredi Bankası, istihdam edeceği tüm bireylerin kariyer yapmalarına yardımcı oluyor.

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası’nda istihdam edilecek bireylerin üniversitelerin 4 senelik bölümlerinden yahut Meslek Yüksek Okulundan mezun olmaları talep ediliyor. Tüm kişisel başarıları ödüllendiren Yapı Kredi, adayları eğitim ve kariyer olanağı olan bir ortamda çalışmalarına imkan veriyor.

Yapı Kredi’nin yayınladığı banka iş ilanına başvuru yapacak adayların 30 ve üzere yaşta olmamaları isteniyor. Aynı zamanda seyahat engeli olmayan, ofis dışında çalışabilecek adayların başvuru yapmasını isteyen banka, esnek ve değişken çalışma saatlerine de uyum gösterebilecek pozisyonda olmalarını talep ediyor.

İnsan ilişkileri iyi, ikna yetenekleri kuvvetli, her zaman güler yüzlü, sabırlı, zaman yönetimini en iyi şekilde yapabilme gibi kriterleri göz önünde bulunduran banka, bankacılık ürünlerinin satışları ve tanıtımları için adayların kendilerine güvenmelerini istiyor. Prezantabl ve diksiyonun iyi kullanılması yayınlanan banka iş ilanı için çok önemlidir. Banka iş başvurusu yapacak erkek adayların ise askerliklerini tecil ettirmiş ya da tamamen bitirmiş olmaları gerekmektedir.

Yapı Kredi Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s-bankacilik-urunleri-satisi-asya-1209643?

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s-bankacilik-urunleri-satisi-avrupa-1209665?

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın