Halkbank'tan 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi!

Halkbank'tan 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi!

Halkbank, düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte düşük ihtiyaç kredisi faiz oranları ve 48 aya kadar uzayan ödeme seçenekleriyle ödemelerinizi gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.Halkbank, düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte düşük ihtiyaç kredisi faiz oranları ve 48 aya kadar uzayan ödeme seçenekleriyle ödemelerinizi gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.

Türkiye’de hizmet veren kamu bankaları arasında önemli bir yere sahip olan Halkbank, düzenlediği ihtiyaç kredisi ürünü ile birlikte avantajlı faiz oranları eşliğinde kredilerden faydalanmanıza olanak sağlıyor. Temin edeceğiniz ihtiyaç kredisi için 3 aydan 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri ile ödeme planı oluşturmanıza olanak sağlayan Halkbank uygun ödeme koşulları altında kredi ödemenizi gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.

Düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte tüm nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturmanıza olanak sağlayan Halkbank, avantajlı ihtiyaç kredisi faiz oranlarından faydalanmanıza olanak sağlıyor. Aylık yüzde 1,13’ten başlayan faiz oranları ile birlikte Halkbank’tan dilediğiniz tutarda ihtiyaç kredisi temin edebilirsiniz.

Halkbank 10.000 Türk Lirası İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Halkbank’tan 10 bin Türk Lirası tutarında ihtiyaç kredisi temin etmeniz ve bu ihtiyaç kredisi için de 48 ay vade seçeneği ile ödeme planı oluşturmanız halinde uygulanacak aylık ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,13 olurken, ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı da 284 Türk Lirası’na tekabül edecektir.

Ödemelerinizin hızlı bitmesi için 24 ay vade seçeneğini tercih etmeniz halinde ise uygulanacak aylık faiz oranı sabit kalırken ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı 490 Türk Lirası’na tekabül edecektir.

Yanınıza nüfus cüzdanınızı ya da sürücü belgenizi, gelir belgenizi alarak size en yakın Halkbank şubesini ziyaret ederek kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.Halkbank ihtiyaç kredisi ihtiyaç kredisi faiz oranları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?