Ana SayfaBanka İş İlanlarıAkbank Deneyimli Yazılım Uzmanları Arıyor!

Akbank Deneyimli Yazılım Uzmanları Arıyor!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Akbank departmanına deneyimli yazılım uzmanları personel alımı gerçekleştirileceği duyuruldu.

Akbank personel alımları kapsamında yaptığı duyuruda yeni personellere ihtiyaç duyulan pozisyon için başvuru yapacak olan adayların hangi özelliklere sahip olmasının istendiği de belirtildi. Akbank yazılım uzmanı personel alımı ile ilgilenen adayların öncelikle bu alanda daha önceden 5-9 yıl deneyim edinmiş olmaları gerekiyor.

Yazılım Uzmanları İçin Aranan Özellikler

Banka yazılımcı personel alımı için başvuru yapmak isteyenlerin IOS, Android veya C+ işletim sistemlerinden en az bir tanesi hakkında bilgi sahibi olması, yeni teknolojilere ve teknoloji alanındaki yeni trendlere sürekli açık olması, kendini geliştirme konusunda istekli olması, yazılım ile ilgili yöntemler, kodlama, test etme, analiz ve tasarım bilgisine sahip olması, gündemdeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor olması, bankanın diğer departmanları ile iletişim kurabilmesi, sorunlar karşısında çözümler geliştirebiliyor olması, analitik düşünce yapısı sahibi olması, ekip halinde çalışırken uyumlu olması gibi özellikleri taşımaları gerekiyor.

Akbank yeni eleman alımları için başvuru yapacak erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlanmış veya en az 2 yıl olmak kaydıyla tecil ettirmiş olmaları da banka tarafından belirtilen şartlar arasında yer alıyor.

Akbank Mobil Uygulamalar Yazılım Uzmanı olarak banka bünyesinde çalışacak olan yeni personelleri işe başladıktan sonra bilgi işlem departmanında sürekli ve tam zamanlı olarak görev alacaklar. Tecrübeli banka personeli yazılımcı alımı için başvuru yapacak olan adayların üniversitelerin ilgili bölümlerinde lisans, yüksek lisans ve doktora mezunu olabilecekleri belirtilirken, aynı bölümlerde öğrenciliği devam eden adaylar da tecrübeli olmaları şartı ile başvuru yapabiliyor.

Akbank eleman alımı iş başvurusu yapmak isteyenler için banka tarafından belirlenen son başvuru tarihi 25 Ağustos 2019 olarak bildirildi. Akbank iş başvurusu yapmak ya da ilgili duyuruya ait tüm detayları öğrenmek isteyenler için aşağıdaki bağlantı paylaşılmıştır.

https://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-deneyimli-yazilim-uzmani-2331818

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
66TakipçilerTakip Et
2,234TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

ING Bank İş İlanları: 2023 Haziran

ING Bank iş ilanlarında Haziran ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...

Kuveyt Türk İş İlanları: 2023 Haziran

Çok sayıda finansal ürün ve hizmeti etkin bir biçimde müşterileriyle buluşturan Kuveyt Türk iş...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2023 Haziran

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de gelişmeyi...

Şekerbank İş İlanları: 2023 Haziran (Deneyimli-Deneyimsiz)

Şekerbank iş ilanları için aranan kriterler birbirinden farklıdır. Bazı banka personel alımları için en...

Garanti BBVA İş İlanları: 2023 Haziran (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.

Yeni Merkez Bankası Başkanı Belli Oldu: Tarihinde İlk Kadın Başkan!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla hayata geçirilen atamalara yönelik karar Resmi Gazete’de yayımlandı. Buna...