Ana SayfaBanka İş İlanlarıAkbank Deneyimli Yazılım Uzmanları Arıyor!

Akbank Deneyimli Yazılım Uzmanları Arıyor!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Akbank departmanına deneyimli yazılım uzmanları personel alımı gerçekleştirileceği duyuruldu.

Akbank personel alımları kapsamında yaptığı duyuruda yeni personellere ihtiyaç duyulan pozisyon için başvuru yapacak olan adayların hangi özelliklere sahip olmasının istendiği de belirtildi. Akbank yazılım uzmanı personel alımı ile ilgilenen adayların öncelikle bu alanda daha önceden 5-9 yıl deneyim edinmiş olmaları gerekiyor.

Yazılım Uzmanları İçin Aranan Özellikler

Banka yazılımcı personel alımı için başvuru yapmak isteyenlerin IOS, Android veya C+ işletim sistemlerinden en az bir tanesi hakkında bilgi sahibi olması, yeni teknolojilere ve teknoloji alanındaki yeni trendlere sürekli açık olması, kendini geliştirme konusunda istekli olması, yazılım ile ilgili yöntemler, kodlama, test etme, analiz ve tasarım bilgisine sahip olması, gündemdeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor olması, bankanın diğer departmanları ile iletişim kurabilmesi, sorunlar karşısında çözümler geliştirebiliyor olması, analitik düşünce yapısı sahibi olması, ekip halinde çalışırken uyumlu olması gibi özellikleri taşımaları gerekiyor.

Akbank yeni eleman alımları için başvuru yapacak erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlanmış veya en az 2 yıl olmak kaydıyla tecil ettirmiş olmaları da banka tarafından belirtilen şartlar arasında yer alıyor.

Akbank Mobil Uygulamalar Yazılım Uzmanı olarak banka bünyesinde çalışacak olan yeni personelleri işe başladıktan sonra bilgi işlem departmanında sürekli ve tam zamanlı olarak görev alacaklar. Tecrübeli banka personeli yazılımcı alımı için başvuru yapacak olan adayların üniversitelerin ilgili bölümlerinde lisans, yüksek lisans ve doktora mezunu olabilecekleri belirtilirken, aynı bölümlerde öğrenciliği devam eden adaylar da tecrübeli olmaları şartı ile başvuru yapabiliyor.

Akbank eleman alımı iş başvurusu yapmak isteyenler için banka tarafından belirlenen son başvuru tarihi 25 Ağustos 2019 olarak bildirildi. Akbank iş başvurusu yapmak ya da ilgili duyuruya ait tüm detayları öğrenmek isteyenler için aşağıdaki bağlantı paylaşılmıştır.

https://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-deneyimli-yazilim-uzmani-2331818

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.