QNB Finansbank’ın nakit ihtiyacı olanlar düzenlediği 30 bin liralık avantajlı ihtiyaç kredisi düşük faiz oranı ile dikkat çekiyor.

QNB Finansbank ihtiyaç kredileri arasında yer alan bu kredi seçeneği ile nakit ihtiyacı olanlar rahat bir nefes alma şansı buluyorlar. Bankalara ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak kredi faiz oranları hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler bu avantajlı ihtiyaç kredisi fırsatından yararlanabilirler.

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kullanmak için çeşitli yollardan başvuru yapılabiliyor. Online kredi başvurusu şeklinde yapılabilen bu uygun faizli ihtiyaç kredisi başvurusu ayrıca SMS yolu ya da QNB Finansbank şubelerinden kredi başvurusu olarak da yapılabilir.

En uygun faiz oranlı kredi olarak tabir edilebilecek olan QNB Finansbank kredisi ile nakit sıkıntısını gidermek üzere 30.000 lira çeken bir müşteri 48 ay vade seçeneği ile geri ödeme yapıyor. Aynı kişinin kredi ödemesi bitiminde ödemiş olduğu toplam tutar 42.558,48 lira olurken, 48 ay boyunca aylık olarak ödeyeceği taksit tutarı ise 883.51 liraya denk geliyor. Finansbank avantajlı krediler arasında yer alan bu kampanyanın en dikkat çekici kısmı ise aylık yüzde 1.26 faiz oranı olarak biliniyor. Kredinin masrafı 150 lira olarak belirtiliyor.

İhtiyaç kredileri en hesaplı olarak nitelendirilmeleri için faiz oranlarının düşük tutulmasının önemi biliniyor. QNB Finansbank düşük faizli kredi kullanan kişiler bu kredi için toplam kredi miktarının yüzde 5’i oranında dosya masrafı alıyor.

Banka tarafından yapılan bilgilendirmelerde faiz oranlarının müşterinin bankalardaki durumuna ve kredi notuna göre değişkenlik gösterebileceği de belirtiliyor. QNB Finansbank kredi başvurusu SMS, mobil şube ya da banka şubelerinden yapılabilir.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın