Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Personeller Arıyor!

0

Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü bünyesinde yer alan Mali Suçlar Önleme departmanında Yaptırımlar Uzmanı pozisyonu için personel alımı yapılacağı bildirildi.

Yapı Kredi Bankası genel iş başvurusu şeklinde yapılan duyuruda başvuru yapmak isteyen kişilerde bulunması gerekli olan özellik, nitelik ve şartlar da detaylı olarak açıklandı.

Banka eleman alımları genel iş başvurusu yapacak olan adayların 4 yıllık örgün eğitim veren üniversitelerin fakültelerinde lisans, yüksek lisans ya da doktora öğrencisi olmaları ya da aynı bölümlerde öğrenciliklerinin devam ediyor olması gerekiyor. Yapı Kredi Bankası Yaptırımlar Uzmanı pozisyonu için iş başvurusu yapacak olan kişilerin ayrıca Microsoft Office programlarını etkin bir şekilde kullanıyor olmaları, takım çalışmasına yatkın ve uyum gösterebilen, sorumluluklarını gereğince yerine getirebilen, sorunlar karşısında çözüm odaklı düşünebilen, inisiyatif alması gerektiğinde alabilen kişiler olması gerekiyor.

Yapı Kredi Bankası genel personel alımı duyurusunda daha önceden bankacılık sektöründe görev yapmış tecrübeli banka personelleri alımı yapılacağı bildirilirken tecrübesiz olan adayların da başvuru yapabileceği belirtildi. Banka genel iş başvurusu yapacak olan erkek adayların askerlik görevleri ile hiçbir ilişiklerinin kalmamış olması, tecilli olmaları ya da muaf olmaları da aranan şartlar arasında yer alıyor.

Deneyimli banka personeli iş başvurusu yapmak isteyen kişiler için gerekli değerlendirmelere alınıp, başarılı oldukları tespit edildikten sonra işe alınmaları durumunda görev alacakları pozisyonda hangi iş ve sorumlulukları yerine getirecekleri Yapı Kredi Bankası iş başvurusu duyurusunda işin tanımı olarak açık bir şekilde detaylandırıldı. Banka tecrübeli personel iş başvurusu yapacak olan adayların başvuru sırasında iletişim bilgilerini eksiksiz olarak yazmaları banka ilgili departmanı tarafından gerçekleştirilecek olan geri dönüşler açsısından önem taşımaktadır.

Yapı Kredi Bankası personel alımları ile işe kabul edilerek yeni görevlerine başlayacak olan personeller banka bünyesinde tam zamanlı ve sürekli çalışacak olup, finans, teftiş ve denetim birimlerinde çalışacaklar. Personel alımları için başvurular Yapı Kredi Bankası tarafından 30 Eylül 2017 tarihine kadar değerlendirmeye alınıyor.

Banka yeni eleman alımları ile ilgilenerek bu duyurunun detaylarını öğrenmek isteyenler aşağıdaki bağlantıdan tüm bilgilere ulaşarak Yapı Kredi Bankası genel iş başvurusu yapabilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-yaptirimlar-uzmani-1844882

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın