Ana SayfaKredilerCEPTETEB Kefilsiz Teminatsız İhtiyaç Kredisi!

CEPTETEB Kefilsiz Teminatsız İhtiyaç Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Türk Ekonomi Bankası’nın sunduğu uygun kredi kampanyaları arasında bulunan CEPTETEB ihtiyaç kredisi kullanımında kefil ve teminat şartı bulunmuyor.

TEB ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak nakit ihtiyacını karşılama ya da tüm borçlarını tek bir yere ödeme planı yapanlara uygun faiz oranlı ihtiyaç kredisi ile fırsat tanıyor.

Uygun faizli ihtiyaç kredisi ihtiyacı olanlar için kredi başvurusu sırasında da kolaylıklar sağlayan CEPTETEB kefilsiz ihtiyaç kredisi ile ilgili şubeye gitmeye de gerek kalmıyor. Teminatsız kredi başvurusu yapmak isteyen müşterilerden banka, kredi notlarını olumsuz etkilememesi açısından kredi taksitlerini eksiksiz ve günüde ödemelerini talep ediyor.

CEPTETEB kredi faiz oranları açısından bakıldığında da düşük faizli banka kredisi olarak nitelendirilebilecek olan bu kredide kredi tahsis ücreti alınmamaktadır. Başvuru sırasında teminat ya da kefil istenmemekle birlikte online kredi başvurusu, SMS ile kredi başvurusu ya da banka mobil şubeden kredi başvurusu şeklinde başvuru yapılabiliyor. Kredi talebinde bulunan kişilerin ihtiyaç kredisi başvuruları kabul edildikten sonra kişiler CEPTETEB Destek Merkezi birimindeki görevliler tarafından aranıyor ve müşteriye uygun bir gün ve yere banka müşteri temsilcileri gelerek kredi işlemlerini tamamlıyor.

20.00 lira ve 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi CEPTETEB ile kullanıldığında aylık faiz oranı yüzde 1.49 oranında uygulanıyor. Avantajlı ihtiyaç kredisi aylık taksit tutarları 624.23 lira olup, 48 ayın sonunda ödenen toplam tutar ise 29.963,04 lira olarak gerçekleşiyor. Kredinin yıllık maliyet oranı yüzde 21.46 ve toplam faiz tutarı 9.963,04 lira olan CEPTETEB düşük faizli kredi başvurusu ve kullanımı için banka şubesine gitmeye kalmıyor. Müşterileri bulundukları yerde ziyaret eden banka yetkilileri kredi işlemlerini tamamladıktan sonra kredi tutarı kişinin hesabına aktarılıyor. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.