AvivaSA Sigorta Engelli Personeller Alacağını Açıkladı!

AvivaSA Sigorta Engelli Personeller Alacağını Açıkladı!

AvivaSA Emeklilik ve Hayat AŞ. engelli personel alımı yapacağını duyurduğu pozisyonun satın alma ve lojistik departmanı olduğunu bildirdi.AvivaSA Emeklilik ve Hayat AŞ. engelli personel alımı yapacağını duyurduğu pozisyonun satın alma ve lojistik departmanı olduğunu bildirdi.

AvivaSa Sigorta engelli personel alımı yaptığını ve açık pozisyonların satın alma ve lojistik birimlerinde olduğunu açıkladı. Sigorta engelli personel alımı için başvuru yapacak olan kişilerde aranan tüm şart ve özellikler de detaylı bir şekilde bildirildi.

2 yıl satın alma biriminde çalışarak deneyim kazanmış sigortacılık satın alma elemanlarının alınacağının bildirildiği açıklamada başvuru yapacak kişilerin engelli olmaları ve bu engellerini devletin ilgili kurumu tarafından verilmiş raporla belgeleyebiliyor olmaları istendi.

Üniversite mezunu engelli personeller arasında seçilecek kişilerde ayrıca Microsoft Office uygulamalarını etkin bir şekilde kullanabiliyor olması, satın alma konusunda uygulamaya ve tekniğe dayalı bilgi sahibi olması, planlama becerisi yüksek olması, analitik düşünce yapısına sahip olması, işini titizlikle yapan ve takip eden kişiler olması gibi şartlar aranıyor.

Tecrübeli satın alma elemanı şeklinde gerçekleştirilecek olan AvivaSA engelli personel alımı aşamalarını başarıyla geçerek göreve başlamasına karar verilen adaylar ile ilgili yapacakları işin tanımı da açıklandı. AvivaSA Sigorta şirket politikalarına uygun olarak satın alınacak hizmet ya da malların alımının gerçekleştirilmesi, gelen hizmet ve ürün tekliflerinin değerlendirilmesi, satın alınmasına karar verilen ürünler hakkında gerekli sözleşmelerin hazırlanması, ilgililere iletilmesi, AvivaSA Emeklilik Hayat AŞ.’nin çalıştığı tedarikçilerin alternatiflerinin araştırılması, tedarikçilerin ürün ve hizmet teslimatı, kalitesi ve fiyatlarının kontrol edilmesi, tedarikçilerin mevcut performansının revize edilmesi adına süreç ve sistemlerin geliştirilmesinin sağlanması ve destek olunması gibi sorumluluk alanları olacak.

AvivaSA tecrübeli sigorta personeli iş başvurusu yaparak işe alınan yeni personeller sigorta departmanında tam zamanlı ve sürekli görev yapacak olup, engelli adayların başvuruları kabul edilecek. Engelli personel alımları ile ilgili başvurular AvivaSA Sigorta tarafından 4 Eylül 2017 tarihine kadar değerlendirmeye alınacak.

Satın alma personeli iş başvurusu yapmak ya da bu duyuru ile ilgili bütün detaylara ulaşmak isteyenler aşağıdaki bağlantıdan erişebilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/avivasa-emeklilik-ve-hayat-a-s-satinalma-yetkilisi-engelli-1826689AvivaSa Sigorta engelli personel alımı AvivaSA tecrübeli sigorta personeli iş başvurusu Üniversite mezunu engelli personeller Tecrübeli satın alma elemanı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Denizbank 125.000 TL Kentsel Dönüşüm Kredisi!
Denizbank 125.000 TL Kentsel Dönüşüm Kredisi!
ING Bank Tecrübeli Yönetici Sekreteri Personel Alımı!
ING Bank Tecrübeli Yönetici Sekreteri Personel Alımı!