Ana SayfaKredilerVakıfbank KOBİ Kredisi ile 30.000 Lira Nakit!

Vakıfbank KOBİ Kredisi ile 30.000 Lira Nakit!
V

-

Vakıfbank’ın iş yeri sahiplerine sunduğu kredi seçeneklerinden olan KOBİ kredisi başvurusu yapan kişiler şirketlerinin nakit ihtiyaçlarını kolayca karşılayabiliyor.

Vakıfbank KOBİ’lere destek olmak amacıyla sunduğu Vakıfbank KOBİ kredisi fırsatından yararlanan işletme sahipleri ister işlerini büyütmek için yatırım yapıyorlar, isterlerse de şirketlerinin nakit ihtiyaçlarını bu kredi ile finanse edebiliyorlar.

Şirketlere kredi sağlayan bankalar listesinde avantajlı kredi seçenekleri, uygun faizli krediler ve uzun vadede geri ödemeli krediler ile öne çıkan Vakıfbank’ın bu kampanyasından yararlanabilmek için online kredi başvurusu yapılabiliyor. KOBİ kredisi Vakıfbank şubelerine giderek de kullanılabiliyor.

Vakıfbank en uygun kredi başvurusu yapacak olan şirket sahibi kişilerden belge olarak şirket ortaklarının nüfus cüzdanı ya da ehliyetlerinin fotokopisi, Ticaret Sicil Gazetesi’nde yer alan şirketin kuruluş fotokopisi, şirketin son 3 aya ait gelir tablosu ve bilançosu isteniyor. Ücretli çalışanlardan istenen kredi için gerekli belgeler ise maaş bordrosu ya da çalıştıkları işyeri tarafından antetli kağıda yazılarak imzalanıp kaşelenmiş maaş yazısı gerekiyor. Serbest meslek sahipleri için istenen kredi kullanma belgesi, bu belgelerin yanı sıra vergi levhası, emeklilerden istenen belge de emekli hesap cüzdanı ve krediyi kullanacak kişinin üzerine elektrik, su, doğalgaz gibi faturalardan biri olarak belirtiliyor.

Vakıfbank düşük faizli kredi kampanyasında banka koşullarda değişiklik yapma hakkını saklı tutarken, yıllık ve aylık maliyet hesaplamalarına kredinin tüm masrafları ve vergiler dahil edilmiştir.

Aylık yüzde 1.80 faiz oranıyla Vakıfbank kredi başvurusu yaparak 30.000 lira tutarında kredi kullanan bir müşteri bunu 36 ayda ödemeyi tercih ederse, atlık taksit tutarları 1.156,29 lira olur. 800 lira kredi masrafı ile birlikte kredi bitiminde toplam ödenen miktar 42.426,44 lira olarak hesaplanır. Kredinin yıllık maliyet oranı da yüzde 23.60’dır. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol