Şekerbank tarafından yapılan duyuruda bankanın satış departmanında görev verilmek üzere Mobil Satış Temsilcisi pozisyonunda açık olduğu ve bu pozisyon için başvuru yapacak olan adaylarda aranan özellikler açıklandı.

Şekerbank Mobil Satış Temsilcisi iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin hangi özellik ve şartları yerine getiriyor olmasının istendiği banka tarafından yapılan işe alım duyurusunda bildirildi. banka personel alımı için üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler bölümlerinden mezun ya da bu bölümde öğrencilik durumları halen devam eden kişiler bu pozisyon için başvurabilirler. Ekip çalışmasına uyum sağlayacak ve dahil olduğu ekibe katkıda bulunabilecek adayların kabul edildiği Şekerbank mobil satış temsilcisi adaylarının ayrıca satış kabiliyetlerinin gelişmiş olması da isteniyor. Seyahat ile ilgili bir engellerinin olmaması istenen adaylar iş ile ilgili gerektiği zamanlarda şehirlerarası seyahatler yapıp konaklayacaklar.

Banka satış elemanı iş başvurusu yapmak isteyen adayların ehliyet sahibi olması ve şehirlerarası araç kullanma tecrübesinin olması da aranan şartlar arasında yer alıyor. Esnek çalıma saatlerine uyum sağlayacak ve kabul edecek olan adayların ikna kabiliyetlerinin yüksek, insanlarla ilişkilerinin kuvvetli, hızlı ve dinamik çalışabilecek, sorunlar karşısında çözüm odaklı çalışabilen kişiler olması da isteniyor. Başvuru yapan erkek adaylarda aranan şartın askerlik görevlerini tamamlamış olmaları olduğu Şekerbank pazarlama personeli alımı ile ilgili bildirilen detaylar arasında yer alıyor.

Şekerbank pazarlama ve satış elemanı duyurusunda iş başvurusu yaparak işe kabul edilen ve yeni görevine başlayan yeni personellerin bankanın mobil satış ekibine dahil olarak ofis dışında müşteri ziyaretleri yapmak suretiyle Şekerbank ürün ve hizmetlerinin tanıtım, satış ve pazarlamasını gerçekleştirecekleri bildirildi.

4 Eylül 2017 tarihine kadar banka personel alımı iş başvurularının kabul edildiği bu duyuruya başvurmak ya da daha çok bilgi almak isteyenler aşağıdaki linkten gerekli bilgilere ulaşabilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-mobil-satis-temsilcisi-1784326

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın