Ana SayfaBanka İş İlanlarıŞekerbank Saha Satış - Pazarlama Personelleri Arıyor!

Şekerbank Saha Satış – Pazarlama Personelleri Arıyor!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Şekerbank tarafından yapılan duyuruda bankanın satış departmanında görev verilmek üzere Mobil Satış Temsilcisi pozisyonunda açık olduğu ve bu pozisyon için başvuru yapacak olan adaylarda aranan özellikler açıklandı.

Şekerbank Mobil Satış Temsilcisi iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin hangi özellik ve şartları yerine getiriyor olmasının istendiği banka tarafından yapılan işe alım duyurusunda bildirildi. banka personel alımı için üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler bölümlerinden mezun ya da bu bölümde öğrencilik durumları halen devam eden kişiler bu pozisyon için başvurabilirler. Ekip çalışmasına uyum sağlayacak ve dahil olduğu ekibe katkıda bulunabilecek adayların kabul edildiği Şekerbank mobil satış temsilcisi adaylarının ayrıca satış kabiliyetlerinin gelişmiş olması da isteniyor. Seyahat ile ilgili bir engellerinin olmaması istenen adaylar iş ile ilgili gerektiği zamanlarda şehirlerarası seyahatler yapıp konaklayacaklar.

Banka satış elemanı iş başvurusu yapmak isteyen adayların ehliyet sahibi olması ve şehirlerarası araç kullanma tecrübesinin olması da aranan şartlar arasında yer alıyor. Esnek çalıma saatlerine uyum sağlayacak ve kabul edecek olan adayların ikna kabiliyetlerinin yüksek, insanlarla ilişkilerinin kuvvetli, hızlı ve dinamik çalışabilecek, sorunlar karşısında çözüm odaklı çalışabilen kişiler olması da isteniyor. Başvuru yapan erkek adaylarda aranan şartın askerlik görevlerini tamamlamış olmaları olduğu Şekerbank pazarlama personeli alımı ile ilgili bildirilen detaylar arasında yer alıyor.

Şekerbank pazarlama ve satış elemanı duyurusunda iş başvurusu yaparak işe kabul edilen ve yeni görevine başlayan yeni personellerin bankanın mobil satış ekibine dahil olarak ofis dışında müşteri ziyaretleri yapmak suretiyle Şekerbank ürün ve hizmetlerinin tanıtım, satış ve pazarlamasını gerçekleştirecekleri bildirildi.

4 Eylül 2017 tarihine kadar banka personel alımı iş başvurularının kabul edildiği bu duyuruya başvurmak ya da daha çok bilgi almak isteyenler aşağıdaki linkten gerekli bilgilere ulaşabilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-mobil-satis-temsilcisi-1784326

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,213TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.