Denizbank yeni personel alımı yapacağını duyurarak açık pozisyonun Kanuni Takip Tahsilat Yönetimi Yetkilisi olduğunu açıkladı.

Denizbank tahsilat yetkilisi personeli iş başvurusu ile ilgilenen adaylarda aradığı özellik ve nitelikleri de açıkça bildirdi. Banka tarafından yapılan duyuruda üniversitelerin Ekonomi, İstatistik, İşletme, Matematik, Bilgisayar Mühendisliği ya da Endüstri Mühendisliği gibi bölümlerinden mezun olmuş ya da öğrencilikleri hala devam eden adayların başvuru yapmasını istiyor.

Banka tahsilat yetkilisi iş başvurusu yapmak isteyenlerin ayrıca periyodik verilerde ortaya çıkan değişikliklerin analiz edilmesi, yorumlanması, raporlarının hazırlanması gibi konularda en az 5 tıl daha önceden deneyim kazanmış olması gerekiyor. Microsoft Office programlarına ileri düzeyde hakim olan, ileri derecede İngilizce bilen, analitik düşünce yapısı sahibi kişiler olması da Denizbank tarafından yapılan personel arayışı duyurusunda yer alıyor. Banka personel alımı iş başvurusu yapacak olan erkek adayların askerlik görevlerini bitirmiş olmaları gerekiyor.

Denizbank tahsilat yetkilisi iş başvurusu yapacak olan kişilerin değerlendirmeleri yapılarak işe alımları gerçekleştikten sonra ne gibi görev ve sorumluluklar alacakları da duyuruda detaylı bir şekilde bildirildi. Buna göre; yeni personeller periyodik veri analizleri doğrultusunda kanuni takip dosyalarının tahsilatını artıracak çözümler bulmak, takip dosyalarının daha verimli olması için hangi yöntemle takip edilmesi gerektiğinin bulunması, gerekli raporların hazırlanması, borçlu kitleye ait skorlama çalışmalarının yapılması, hukuk bürolarına devredilecek olan tahsilat dosyalarının takip edilmesi gibi görevler alacaklar.

Denizbank iş başvuruları banka tarafından 3 Eylül 2017 tarihine kadar kabul edilecek olup bu pozisyonda işe alınanlar sürekli ve tam zamanlı olarak orta düzey yönetici konumunda görev yapacaklar.

Banka tecrübeli eleman alımı iş başvurusu yapmak isteyen ve daha fazla bilgiye ulaşmak isteyenler aşağıdaki bağlantıdan faydalanabilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-kanuni-takip-tahsilat-yonetimi-yetkilisi-1825748

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın