Ana SayfaKredilerQNB Finansbank 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!

QNB Finansbank 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

QNB Finansbank uygun faizli ihtiyaç kredisi olarak dikkat çeken bu kredi ile müşterilerinin nakit ihtiyaçlarının çözümünü sağlıyor.

QNB Finansbank online kredi başvurusu yaparak ya da kendisine en yakın banka şubesine giderek avantajlı ihtiyaç kredisi kullanmak istediğini söyleyen müşterilerine uygun faiz seçenekleri ve 48 aya kadar vade imkanı sunuyor.

Banka en uygun ihtiyaç kredisi niteliğinde olan bu kredide toplam kredi tutarının binde 5’i oranında dosya masrafı alıyor. QNB Finansbank kredi faiz oranları krediyi kullanmak isteyen kişinin bankalardaki durumuna, yaşına, cinsiyetine, kredinin vadesine ve tutarına göre değişmektedir.

QNB Finansbank Kredi Kullanımında İstenen Belgeler             

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi için gerekli belgeler kimlik ibrazı için nüfus cüzdanı ya da noterden tasdiklenmiş sureti, adres kayıt sisteminde kişinin adresinin güncel olmaması halinde adres belgesi, kredi sahibine ait son 3 ayda düzenlenmiş su, elektrik, doğalgaz, telefon gibi faturalardan biri olarak belirtildi. Banka istenen limite gelir belgesi olmadan onay alınamaması durumunda müşteriden gelir belgesi isteme hakkını da saklı tutuyor.

İhtiyaç Kredisinde Hayat Sigortası

QNB Finansbank vadesi 12 aydan fazla olan kredilerde uzun süreli hayat sigortası yapmayı zorunlu tutuyor. Hayat sigortasının prim tutarlarının ne kadar olacağı a kredi tutarına, vadesine, faiz oranına, kredi sahibinin yaşına, cinsiyetine ve bankalardaki durumuna göre değişiklik gösteriyor.

QNB Finansbank Kredi Başvurusu

Nakit ihtiyacı olan ya da borçlarını tek bir yere toplayarak tek taksit ödemek isteyenlerin tercih ettiği QNB Finansbank kredi başvurusu internetten online kredi başvurusu şeklinde ya da QNB Finansbank şubelerinden kredi başvurusu şeklinde yapılabiliyor. Bu krediye başvuru yaparak 10.000 lira ihtiyaç kredisi kullanmak ve 24 ayda geri ödemek isteyen bir müşteriye banka tarafından aylık yüzde 1.26 oranında faiz uygulanıyor. Aynı müşterinin aylık kredi taksitleri 499.94 lira olurken, kredi bitiminde toplam ödemiş olduğu tutar da 12.048,56 lira olarak hesaplanıyor. Uygun faizli ihtiyaç kredileri arasında olan bu kredinin yıllık maliyet oranı yüzde 18.66’dır. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.