Ana SayfaBanka İş İlanlarıTürkiye Finans Katılım Bankası Tahsilat Lideri Personel Alımı!

Türkiye Finans Katılım Bankası Tahsilat Lideri Personel Alımı!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye Finans Katılım Bankası üniversite mezunu Tahsilat Lideri personel alımı yapıyor.

Türkiye Finans Katılım Bankası üniversitelerin bankacılık ile ilgili bölümlerinden mezun yeni personellere ihtiyaç duyuyor. Türkiye Finans Katılım Bankası personel alımları ile ilgili bütün detaylar haberimizde yer almaktadır.

Tecrübeli Banka Personel Alımı

Türkiye Finans tahsilat yetkilisi personel alımı ile ilgili başvuru yapacak olan adayların 2 yıl ile 8 yıl arasında bu alanda çalışmış ve tecrübe sahibi olmaları gerekiyor. Üniversitelerin bankacılık ile ilgili bölümlerinden mezun, kredi, bilanço ve mali tablo bilgisi sahibi olan, sunum ve raporlama konularında becerileri gelişmiş, Microsoft Office uygulamaları, özelikle de Excell ve Powerpoint’, etkin derecede kullanabilen, analitik düşünce yapısı sahibi, ayrıntılara önem veren ve işinde odaklanarak çalışabilen, ekip halinde çalışmaya ve işbirliğine yatkın, insan ilişkilerinde başarılı, sözlü ve yazılı iletişimde becerileri gelişmiş olan, banka içinde değişik birimlerle koordinasyonu sağlayabilecek olan kişiler olması gerekiyor.

Türkiye Finans Katılım Bankası iş başvurusu yapacak erkek adayların da askerlik görevlerini tamamlamış olması isteniyor.

Banka Tahsilat Lideri Personel Alımı

Banka tahsilat yetkilisi personel alımı ile ilgilenerek bu pozisyona iş başvurusu yapan ve başvurusu banka ilgili departmanı tarafından değerlendirmeye alınarak uygun görülen kişiler arasından yeni personellerini seçecek. Bu personeller idari takipteki borçluların dosyalarının takip edildiği sözleşmeli hukuk bürosu, merkez avukat ve ilgili şubelerle koordinasyonu sağlamak, borçlu firmalarla yapılan görüşmeler sonucunda yazılan raporla ilgili çözümlerin ilgili birimlere ulaştırılması gibi görevler alacaklar. Türkiye Finans tahsilat yetkilisi personellerin üstleneceği tüm görev ve sorumluluklar aşağıdaki bağlantıda detaylı olarak bildirilmiştir.

Türkiye Finans İş Başvuruları

Türkiye Finans iş başvuruları 5 Kasım 2017 tarihine kadar kabul edilecek olup, işe alınan yeni personellere bankanın finans departmanında tam zamanlı ve sürekli olarak orta düzey yönetici olarak çalışacaklar. Türkiye Finans iş başvurusu yapmak isteyen ve bu personel alımı duyurusunun detaylarını öğrenmek isteyenler için aşağıdaki bağlantı paylaşılmıştır.

http://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-bolge-takipten-tahsilat-lideri-1865722

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.