Ana SayfaBanka İş İlanlarıŞekerbank Deneyimli Müşteri Temsilcisi Personel Alımı!

Şekerbank Deneyimli Müşteri Temsilcisi Personel Alımı!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Şekerbank İşletme Bankacılığı Müşteri Temsilcisi pozisyonu için personel alımları yapıyor. Bankanın eleman ihtiyacı ile ilgilenenler için haberimizde bütün detaylar yer almaktadır.

Tecrübeli Banka Personel Alımı

Şekerbank tecrübeli banka personeli alımı iş başvurusu yapmak isteyen adayların üniversitelerin 4 yıllık bankacılık ile ilgili bölümlerinden birinden mezun olmaları, tercihen İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun olmaları tercih ediliyor. Banka personel alımları ile ilgilenen adayların İşletme Bankacılığı alanında en az 3 yıl çalışmış, portföy yönetmiş  ve tecrübe edinmiş olmaları da aranan şartlar arasında bulunuyor.

Tecrübeli banka personeli alımı olarak Şekerbank tarafından gerçekleştirilecek olan işe alımlara iletişim konusunda kendine güvenen, ikna kabiliyeti yüksek olan, müşteri ilişkileri yönetiminde sıkıntısız çalışabilen ve başarılı olan, ekip halinde çalışmaya ayak uydurup, katkı sağlayabilecek olan, satış konusunda kendine güvenen ve başarılı, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak olan ve çalıştığı kurumu en iyi şekilde temsil edebilecek, müşteri ilişkileri konusunda tecrübeli ve başarılı olan, MS Office uygulamalarını etkin bir şekilde kullanabilen kişiler olması gerekiyor.

Şekerbank eleman alımı iş başvurusu yapmak isteyen erkek adayların da askerlik görevleri ile hiçbir ilişkilerinin kalmamış olması gerekiyor.

Şekerbank Yeni Personel Alımı                        

Banka yeni personel alımı iş başvurusu yaparak Şekerbank tarafından değerlendirilen ve işe alımına karar verilen yeni personeller bankanın işletme ürünlerinin tanıtımını, pazarlamasını yaparak satışını sağlamak, müşteri portföyünün ve verimliliğin artırılması ile ilgili çalışmalar yapmak, mevcut müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalar yürütmek, müşterilerle sürekli ve kalıcı ilişkiler kurulmasını sağlamak gibi görev ve sorumluluklar alacaklar.

Şekerbank İş Başvuruları

Şekerbank iş başvuruları bankanın insan kaynakları birimi tarafından 17 Eylül 2017 tarihine kadar kabul edilecektir. Banka personel alımı iş başvurusu yapmak ya da daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki bağlantıdan faydalanılabilir.

http://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-musteri-temsilcisi-1835488

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,215TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.