Ana SayfaSigorta İş İlanlariUnico Sigorta Yeni Personel Alımları!

Unico Sigorta Yeni Personel Alımları!
U

-

2015 yılından beri Türkiye’de sigortacılık sektöründe bulunan Unico Sigorta köklü geçmişi, dinamik ve genç çalışanları ile dikkat çekmektedir. Faaliyetlerine müşteri memnuniyeti esasıyla devam eden şirket uzman kadrosuna personel alımları yapıyor. Unico Sigorta personel alımları ile ilgili tüm detaylara haberimizden ulaşmak mümkündür.

Unico Sigorta eleman alımları ile işe alınacak olan yeni personeller Bireysel Ürünler Müdür Yardımcısı – Uzman pozisyonunda göre yapacaklar.

Unico Sigorta Deneyimli Personel Alımı        

Unico Sigorta personel alımları iş başvurusu yapacak olan adayların üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren Sigortacılık, İktisadi ve İdari Bilimler, Aktüerya, Mühendislik gibi bölümlerinden mezun olmaları gerekiyor. Deneyimli sigorta personel alımı şeklinde gerçekleşecek olan işe alımlarda başvuru sahiplerinin en az 2 yıl boyunca bu alanda daha önceden çalışarak deneyim kazanmış olmaları da aranan şartlar arasında yer alıyor. Başvuru yapacak kişilerin ferdi kaza-teknik underwriting, konut sigortaları ve bireysel sigortalar konularına hakim olmaları gerekiyor.

Sigorta şirketi personel alımı iş başvurusu yapacak olan adayların ayrıca koordineli bir şekilde çalışabilecek olan, analiz yapma becerisi yüksek, ileri derecede İngilizce bilen, insan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek ve etkin iletişim kurmakta sorun yaşamayan kişiler olması da isteniyor.

Yeni Personellerin Görevleri

Unico Sigorta yeni personel alımları ile ilgilenerek başvuru yapan kişiler arasından seçilen ve işe alımı gerçekleştirilen kişiler şirketin stratejileri doğrultusunda ferdi kaza, konut, araç sigortası gibi sigorta kollarının portföy sonuçlarının takip edilmesi, yeni tarife çalışmaları yapılması, bu branşlarda yer alan sigorta ürünlerinin gerektiğinde revize edilmesi için dieğr birimlerle koordinasyonun sağlanması, ürünlerin teminat şartlarının belirlenmesi, gelen tekliflerin değerlendirilmesi gibi görevler alacaklar.

Unico Sigorta İş Başvuruları

6 Kasım 2017 tarihine kadar kabul edilecek olan Unico Sigorta iş başvuruları ile ilgilenenler aşağıdaki bağlantıdan tüm bilgilere ulaşabilecekleri gibi başvuru da yapabilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/unico-sigorta-a-s-bireysel-urunler-underwriter-k-uzman-mudur-yrd-1867053

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,363TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol