Ana Sayfa Banka İş İlanları Akbank Nakit Operasyon Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Akbank Nakit Operasyon Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Akbank Zırhlı Araç Kullanabilen Personel Alımı! Detaylar İçin...

-

Akbank zırhlı araç kullanabilen Nakit Operasyon Yetkilisi eleman alımı yapıyor.  Akbank tarafından gerçekleştirilecek olan bu işe alımlar ile ilgili bütün detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Akbank Nakit Operasyon Yetkilisi konumuna yeni banka personelleri arıyor. Başvuru yapacak olan adayların İstanbul, Antalya, Aydın, Bursa, İzmir ve Muğla illerinde ikamet etmesi gerekiyor.

Araç Kullanabilen Banka Personel Alımı

Akbank personel alımı iş başvurusu yapmak isteyen adayların üniversitelerin 2 yıllık ön lisans bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir. Aynı zamanda üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun olan adayların da başvuruları kabul ediliyor. Akbank nakit operasyon yetkilisi alımı konusunda başvuru yapacak olan tüm adayların;

  • B sınıfı ehliyete sahip olması ve aktif araç kullanımında tecrübeli olması,
  • Planlama ve zaman yönetimi konularında başarılı olması,
  • Risk algısı yüksek ve dikkatli kişiler olması şeklinde belirtilebilir.

Akbank Yeni Personellerin Görevleri

Akbank yeni personel alımları iş başvurusu yaparak banka tarafından yapılan değerlendirme sonucunda işe alımı gerçekleşecek olan yeni personellerin hizmet birimlerinde yapılan grup devirlerini üniteye getirmek, Akbank hizmet birimlerinde Türk lirası ve yabancı para taleplerini toplamak, dahil olduğu ekiple beraber para sayımı yapılması, zırhlı araç kullanılması, bankanın zırhlı ekibinde görev alınması, para tahsilatı işleri dahil olmak üzere Akbank hizmet noktaları ile ilgili muhasebe işlemlerini gerçekleştirmesi gerekmektedir.

Akbank İş Başvuruları

Akbank iş başvuruları 20 Mayıs 2020 tarihine kadar devam edecektir. Personel alımı ile ilgili diğer detaylara aşağıdaki bağlantıdan ulaşılabilir ve banka personel alımı iş başvurusu yapılabilir.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-nakit-operasyon-yetkilisi-2472317

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,710BeğenenlerBeğen
11,321TakipçilerTakip Et
19TakipçilerTakip Et
2,444TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler