Kuveyt Türk Katılım Bankası Yetiştirilmek Üzere Yeni Personel Alımı!

0

Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın düzenlediği Kaşif 2017 programı ile ekonomi ve finans sektörlerine ilgisi olan, kişisel gelişimine önem veren, katılım bankacılığı alanında çalışmak isteyen öğrencilere yönelik bir yetiştirme programıdır.

Kaşif 2017 Hakkında

Kaşif 2017 programının başlangıcı Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın bankacılık üssünde verilen 2 günlük eğitim ve kamptır. Programa dahil olan öğrenciler bu kampa katılıp eğitimde de başarı gösterdikleri takdirde değişik ayrıcalıklar elde ederler. Kuveyt Türk bu öğrencileri “kaşif” olarak adlandırır. Öğrenciler 3 ay süresince Kuveyt Türk’ün belirlediği pozisyonlarda görev yaparlar. 3 ayın sonunda bu kişiler katılım bankacılığının farklı alanlarında çalışma fırsatı bulmak üzere farklı departmanlara yerleştirilirler.

Okul Bitene Kadar İş İmkanı

Kuveyt Türk Kaşif 2017 programına katılan ve kamptan sonra bankada çalışmaya başlayan öğrenciler okullarından mezun olana dek çalışmaya devam ederler. Mezuniyetlerinin sonuna kadar başarılı bir şekilde Kuveyt Türk tarafından belirlenen görevlerde bulunan öğrenciler mezuniyetlerinden sonra katılım bankasının MT programında ve çeşitli pozisyonlara yapacağı personel alımlarında öncelikli olurlar. Kuveyt Türk MT Programı ile yeni yöneticiler yetiştirilir. Program dahilinde ücretsiz MBA, Özel MT Programı ve özel kariyer planlanması fırsatları yer alır.

Kaşif 2017 Programına Kimler Başvuru Yapabilir?

Kuveyt Türk Kaşif 2017 başvurusu yapacak olan öğrenciler online olarak başvuru yaparlar. Sonrasında görüntülü iş görüşmesi yapılan ve online İngilizce sınavla denenen bu öğrenciler başarı göstermeleri durumunda eğitim görmek üzere kampa davet edilirler.

Kaşif 2017 Kuveyt Türk başvurusu yapacak olan öğrencilerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ya da Mühendislik Fakültesi’nde 4. sınıf öğrencisi olmaları gerekmektedir. Başvuru yapacak olan öğrencilerin ders programlarının uygun olup, haftanın 1 veya 2 günü bu programa katılmalarına engel olmaması da gerekir.

Kuveyt Türk Kaşif 2017 Başvuruları

Kuveyt Türk Kaşif 2017 başvuruları 6 Kasım 2017 tarihine kadar devam edecektir. Bu program ile ilgili bütün detayları öğrenmek ve Kuveyt Türk iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/kuveyt-turk-katilim-bankasi-a-s-kasif-2017-gelecegin-yetenegini-ariyoruz-1867169

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın