Ana SayfaBanka İş İlanlarıT-Bank Pazarlama Uzmanı Personel Alımları!

T-Bank Pazarlama Uzmanı Personel Alımları!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye’de sanayi ve ticaret ile ilgili faaliyetlerin yürütüldüğü yerlerde 33 adet şubesi bulunan Turklandbank yeni personel alımları gerçekleştireceği pozisyon Ticari Bankacılık Pazarlama Uzmanı. Bankanın yeni personellerde aradığı özellikler ve başvuru şartları haberimizde yer almaktadır.

T-Bank’ın Bankacılık Anlayışı

Turklandbank yeni eleman iş başvurusu yapacak olan adaylar bankanın genel yapısı ve anlayışı ile ilgili bilgilendirildi. T-Bank kendi yöneticilerini yetiştirmeyi tercih ediyor. Bu yönde verdiği eğitimlere yatırımlar yapan banka, bir kurumun değerinin çalışanları ile eşdeğer olduğuna inanıyor. T-Bank personellerin etkin iletişim kurması ve verimlerinin artırılması amacıyla çeşitli sosyal etkinlikler düzenliyor. Uzman, tecrübeli ve dinamik bankacılık anlayışını önde tutan T-Bank pazarlama uzman personel alımı yapıyor.

T-Bank Pazarlama Personelleri Arıyor

T-Bank pazarlama personeli alımı ile ilgilenen adayların üniversite mezunu olması istenirken, deneyimli banka pazarlama personeli iş başvurusu şeklinde işe alım gerçekleştiriliyor. Başvuru sahiplerinin ticari bankacılık iş kolunda daha önce en az 3 yıl olmak üzere çalışmış ve deneyim kazanmış olmaları gerekiyor. Adayların ayrıca bankacılık kapsamındaki ürün ve mevzuatlara hakim olması, risk yönetimi ve mali risk ile ilgili bilgi sahibi olması, fiyatlama tekniklerini biliyor olması, sorumluluk ve başarma duygularının gelişmiş olması, Microsoft Office programlarını etkin bir şekilde kullanabiliyor olması, ekip haline çalışmaya ayak uyduracak olması gerekiyor.

Banka Pazarlama Elemanı İş Başvurusu

T-Bank pazarlama elemanı iş başvurusu yaparak işe alımı sağlanan adaylar bankanın potansiyel müşterisi olacak kişilere banka ürünlerinin pazarlanması, bankaya yeni müşteri kazanımının sağlanması, T-Bank’ın bankacılık ürünlerinin müşterilere sunularak butik bankacılık ile ilgili çözümler sağlanması, banka müşterileri ile iletişimin düzgün bir şekilde yürütülmesi gibi görevler alacaklar.

Turklandbank iş başvuruları 21 Eylül 2017 tarihine kadar sürecek olup, banka pazarlama personeli iş başvurusu yapmak ya da daha fazla bilgiye ulaşmak isteyenler aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/t-bank-gaziantep-ticari-bankacilik-pazarlama-yoneticisi-1859005

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,212TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.