TEB Çağrı Merkezi Yeni Personel Alımları!

0

TEB Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi pozisyonuna personel alımları yapıyor. Bankanın çağrı merkezinde müşteri temsilcisi olarak görev vereceği yeni personellerde aradığı özellikler haberimizde yer almaktadır.

Türkiye’de bankacılık alanındaki öncü bankalardan olan Türk Ekonomi Bankası çağrı merkezi departmanında telefonda müşteri hizmeti verecek olan yeni personellerde aranan özellik ve şartlar aşağıdadır.

Vardiyalı Çalışacak Çağrı Merkezi Personelleri Aranıyor

TEB çağrı merkezi personel alımı iş başvurusu yapmak isteyen adaylar üniversite mezunları ya da üniversitelerde öğrenci olan kişiler arasından seçilecek. Başvuru yapacak kişilerin ayrıca 7/24 vardiyalı ve dönüşümlü çalışmayı kabul etmesi gerekiyor. Personel alımları işe alınacak olan yeni çağrı merkezi elemanları akşam vardiyalarında özellikle 14:00 – 23:00 ve 15:00 – 00.00 saatleri arasında çalışacaklar.

Banka çağrı merkezi elemanı iş başvurusu yapacak olana adayların ayrıca Microsoft Office programlarını etkin bir şekilde kullanıyor olması, genel olarak bilgisayar kullanımına hakim olması, stres yönetimi ve toleransının gelişmiş olması, yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek olması, diksiyonunun düzgün olması, ikna kabiliyetinin güçlü, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma şeklini kendine prensip edinmiş olması, öğrenmeye, yeniliklere ve değişime açık olması, sabırlı, iletişim konusunda başarılı, zaman yönetimini iyi yapabilen, verilen satış hedefleri çerçevesinde çalışabilecek olan kişiler olması gerekiyor.

Türk Ekonomi Bankası iş başvurusu yapacak olan erkek adayların da askerlik görevlerini bitirmiş, hiçbir ilişiklerinin kalmamış ya da en az 2 yıl olmak üzere tecilli olmaları gerekiyor.

TEB İş Başvuruları

TEB iş başvuruları bankanın ilgili departmanı tarafından 22 Eylül 2017 tarihine kadar kabul edilecek olup, yeni personeller banka bünyesinde sürekli ve tam zamanlı olarak çalışacaklar. Banka müşteri temsilcisi iş başvurusu yapmak ve daha ayrıntılı bilgi almak isteyenler bu bilgilere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-cagri-merkezi-musteri-temsilcisi-1755563

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın