Yapı Kredi Bankası Satış Uzmanı Personel Alımı!

0

Yapı Kredi Bankası tarafından personel alımları yapılacak pozisyon olan Bankacılık Ürünleri Satış Uzmanı ile ilgili bütün detaylara haberimizden ulaşılabilir.

Bankacılık sektöründe kariyer hedefleri olan adayların tercih edildiği açık pozisyona başvuru yaparak işe alınan kişiler Yapı Kredi Bankası’nın direkt satış ekibinde görev alacaklar. Perakende Direkt Satış Uzmanı olarak göreve başlayacak olan yeni personeller daha sonra bankanın diğer birimlerinde çalışma fırsatı da bulacaklar.

 Yapı Kredi Bankası Satış Personelleri Aranıyor

Yapı Kredi Bankası eleman alımları başvurusu yaparak bankada çalışmak istediğini bildiren kişilerin aranan nitelik ve özelliklere sahip olması gerekiyor. Adaylarda aranan özellikler üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren lisans bölümlerinden ya da 2 yıllık eğitim veren Meslek Yüksek Okulları’ndan mezun olmaları, kariyer ve eğitim gerektiren, bireysel başarıların ödüllendirildiği bir iş ortamını tercih etmeleri, ofis dışında sahada satış aktiviteler gerçekleştirebilecek olmaları, esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek olmaları, iletişim yeteneğinin güçlü, ikna kabiliyetinin gelişmiş, zaman yönetimi konusunda başarılı olması, satış teknikleri hakkında öz güven sahibi, aktif, hızlı ve dinamik bir şekilde çalışması, dış görünüşüne itina gösteren, 28 yaşını geçmemiş kişiler olarak sıralanabilir.

Yapı Kredi Bankası yeni personel alımı iş başvurusu yapacak olan erkek adayların ise askerlik görevlerini tamamlamış ya da en az 2 yıl süreyle tecilli olmaları gerekmektedir.

Yapı Kredi Yeni Personellerin Görevleri

Yapı Kredi Bankası yeni personel iş başvurusu yapacak olan kişilerin işe alımları sağlandığı takdirde sahada bankanın kredi kartı ve diğer perakende bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecekler.

Yapı Kredi İş Başvuruları

3 Kasım 2017 tarihine kadar sürecek olan Yapı Kredi iş başvuruları ile ilgili tüm detaylara aşağıdaki bağlantıdan ulaşılıp, başvuru da yapılabilir.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s-bankacilik-urunleri-satisi-antalya-1209677

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın