Ana SayfaSigorta İş İlanlariAvivaSA Sigorta Satış Personelleri Alımı!

AvivaSA Sigorta Satış Personelleri Alımı!
A

-

AvivaSA Emeklilik Hayat AŞ., yeni personel alımları kapsamında Finansal Danışman pozisyonu ile ilgili eleman alımı yapıyor. Sigorta şirketi personel alımı hakkındaki bütün ayrıntılara haberimizden ulaşmak mümkündür.

Türkiye’de sigortacılık sektöründe bulunan öncü şirketlerden olan AvivaSA Emeklilik Hayat tarafından yapılacak olan sigorta şirketi yeni personel alımları ile kariyerine bu sektörde devam etmek ve yükselmek isteyen adaylara iş fırsatı sunuluyor. AvivaSA Sigorta kadrosunda bulunan Türkiye’nin dört bir yanından personellere anlaşmalı olduğu acentelerde ve bankalarda satış ile ilgili pozisyonlarda görev veriyor.

Sigorta Şirketi Satış Personeli Alımı     

AvivaSA Sigorta satış personeli iş başvurusu yapan adayların 4 yıllık örgün eğitim veren üniversitelerin lisans bölümlerinden ya da 2 yıllık eğitim veren Meslek Yüksek Okulları’ndan mezun olmaları gerekiyor. Adayların ayrıca başarı odaklı çalışmayı prensip edinmiş, müşteri ilişkilerini yönetme ve yeni ilişkiler geliştirme konusunda başarılı, insan ilişkilerinde becerisi yüksek, ikna kabiliyeti gelişmiş, insanları etkilemede başarı gösterebilen, öğrenmeye, yeniliklere ve gelişime açık olan, organizasyon yeteneği gelişmiş, doğru planlama yapabilen kişiler olması da sigorta şirketi tarafından aranan özellikler arasında yer alıyor.

AvivaSA Sigorta yeni personel alımı iş başvurusu ile ilgilenen erkek adaylarda aranan şart ise askerlik hizmetlerini bitirmiş ya da en az 1 yıl tecil ettirmiş olmaları şeklinde göze çarpıyor.

Tecrübeli Sigorta Satış Personeli Alımı

AvivaSA satış elemanı iş başvurusu yapacak olan kişiler bu alanda daha öncende çalışmamış olabilecekleri gibi, tecrübeli sigorta satış personelleri de iş başvurusu yapabiliyorlar. Tecrübeli adayların sigorta satışı alanında daha önceden en az 2 yıl bu görevde yer almış olmaları gerekiyor. Sigorta şirketi personel alımı iş başvurusu yapan ve işe alımı sağlanan yeni personeller şirketin satış ekiplerinde bulunarak verilen hedefler çerçevesinde sigorta ürünlerinin satışını gerçekleştirecekler.

AvivaSA Sigorta İş Başvuruları

AviviSA Sigorta iş başvuruları 4 Kasım 2017 tarihine kadar devam edecek olup, ilgilenenler aşağıdaki bağlantıdan diğer tüm ayrıntıları öğrenebilirler. Aynı bağlantıdan sigorta şirketi eleman alımı iş başvurusu da yapılabilmektedir.

http://www.kariyer.net/is-ilani/avivasa-emeklilik-ve-hayat-a-s-finansal-danisman-marmaris-1705721

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol