Ana SayfaBanka İş İlanlarıING Bank Tecrübeli Yönetici Sekreteri Personel Alımı!

ING Bank Tecrübeli Yönetici Sekreteri Personel Alımı!
I

-

ING Bank Avrupa Bölge Sekreteri pozisyonuna personel alımı yapıyor. Banka personel alımları kapsamında gerçekleşecek olan bu işe alımlar ile ilgili tüm detaylara haberimizde yer verilmiştir.

Tecrübeli Sekreterler Aranıyor

ING Bank yeni personel alımları olarak nitelendirilen tecrübeli sekreter personel alımı ile ilgilenen ve bu pozisyon için başvuru yapmak isteyen adayların öncelikle üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmaları gerekiyor. Başvuru sahiplerinin ayrıca daha öncende sekreterlik görevinde en az 2 yıl olmak üzere çalışmış ve bilgi sahibi olmaları da aranan şartlar arasında bulunuyor. Banka sekreter alımı iş başvurusu yapmak isteyenlerin Microsoft Office programlarına ileri seviyede kullanabiliyor olması, organizasyon becerilerinin güçlü olması, planlama konusunda başarılı olması, analitik düşünce yapısı sahibi, güler yüzlü, insanlarla düzgün ilişkiler kurabilen, diksiyonu düzgün, dış görünümüne önem veren kişiler olması da isteniyor.

Yönetici Asistanı Personel Alımı

ING Bank yönetici asistanı iş başvurusu yapan adaylar bankanın ilgili departmanı tarafından uygunluk durumu değerlendirmesine tabi tutulacaklardır. Yapılan ön değerlendirmeden onay alan adaylar diğer görüşmeler için davet edilecekler. Aranan nitelik ve şartlara uygun olduğuna karar verilen kişiler ING Bank yeni personeli olarak sürekli ve tam zamanlı şekilde görev yapacaklar.

ING Bank yönetici sekreteri iş başvurusu yaparak işe başlayan kişiler bankanın Avrupa Bölge Müdürü’nün asistanı olacaklar. Yöneticisinin planlamalarını ve raporlamalarını yapmak, telefon, gönderi ve yazışmaları koordine etmek, seyahat ve organizasyonları düzenlemek, otel ve uçak rezervasyon işlemlerinin takibi yapmak gibi sorumluluklar alacaklar.

ING Bank İş Başvuruları

19 Kasım 2017 tarihine kadar kabul edilecek olan ING Bank iş başvuruları ile ilgilenen yönetici asistanı adayları aşağıdaki bağlantıdan banka personel alımı iş başvurusu yapabilirler. Aynı bağlantıdan işin detaylarına ulaşmak da mümkündür.

http://www.kariyer.net/is-ilani/ing-bank-avrupa-bolge-sekreteri-1877230

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol