Bankacıyım.Net

ING Bank Tecrübeli Yönetici Sekreteri Personel Alımı!

ING Bank Tecrübeli Yönetici Sekreteri Personel Alımı!

ING Bank Avrupa Bölge Sekreteri pozisyonuna personel alımı yapıyor. Banka personel alımları kapsamında gerçekleşecek olan bu işe alımlar ile ilgili tüm detaylara haberimizde yer verilmiştir.

ING Bank Avrupa Bölge Sekreteri pozisyonuna personel alımı yapıyor. Banka personel alımları kapsamında gerçekleşecek olan bu işe alımlar ile ilgili tüm detaylara haberimizde yer verilmiştir.

Tecrübeli Sekreterler Aranıyor

ING Bank yeni personel alımları olarak nitelendirilen tecrübeli sekreter personel alımı ile ilgilenen ve bu pozisyon için başvuru yapmak isteyen adayların öncelikle üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmaları gerekiyor. Başvuru sahiplerinin ayrıca daha öncende sekreterlik görevinde en az 2 yıl olmak üzere çalışmış ve bilgi sahibi olmaları da aranan şartlar arasında bulunuyor. Banka sekreter alımı iş başvurusu yapmak isteyenlerin Microsoft Office programlarına ileri seviyede kullanabiliyor olması, organizasyon becerilerinin güçlü olması, planlama konusunda başarılı olması, analitik düşünce yapısı sahibi, güler yüzlü, insanlarla düzgün ilişkiler kurabilen, diksiyonu düzgün, dış görünümüne önem veren kişiler olması da isteniyor.

Yönetici Asistanı Personel Alımı

ING Bank yönetici asistanı iş başvurusu yapan adaylar bankanın ilgili departmanı tarafından uygunluk durumu değerlendirmesine tabi tutulacaklardır. Yapılan ön değerlendirmeden onay alan adaylar diğer görüşmeler için davet edilecekler. Aranan nitelik ve şartlara uygun olduğuna karar verilen kişiler ING Bank yeni personeli olarak sürekli ve tam zamanlı şekilde görev yapacaklar.

ING Bank yönetici sekreteri iş başvurusu yaparak işe başlayan kişiler bankanın Avrupa Bölge Müdürü’nün asistanı olacaklar. Yöneticisinin planlamalarını ve raporlamalarını yapmak, telefon, gönderi ve yazışmaları koordine etmek, seyahat ve organizasyonları düzenlemek, otel ve uçak rezervasyon işlemlerinin takibi yapmak gibi sorumluluklar alacaklar.

ING Bank İş Başvuruları

19 Kasım 2017 tarihine kadar kabul edilecek olan ING Bank iş başvuruları ile ilgilenen yönetici asistanı adayları aşağıdaki bağlantıdan banka personel alımı iş başvurusu yapabilirler. Aynı bağlantıdan işin detaylarına ulaşmak da mümkündür. 

İlgili:  Aktif Bank Ankara ve Kayseri’de Personel Alımı Gerçekleştirecek!

http://www.kariyer.net/is-ilani/ing-bank-avrupa-bolge-sekreteri-1877230

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ


Sizin Görüşleriniz

Aşağıda yer alan form aracılığıyla görüş ve düşüncelerinizi bize bildirerek, tecrübelerinizden fayda sağlamamıza yardımcı olabilirsiniz.

Görüşlerinizi Bildirin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.