Ana SayfaKredilerİş Bankası 20.000 TL Acil İhtiyaç Kredisi!

İş Bankası 20.000 TL Acil İhtiyaç Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

İş Bankası en uygun ihtiyaç kredileri arasında yer alan bu kampanya ile ihtiyaç sahipleri nakit ihtiyaçlarını ertelemek zorunda kalmıyor.

İş Bankası online kredi başvurusu yaparak kullanılabilen bu krediden, en yakın banka şubesine giderek de yararlanılabilir. En uygun faizli ihtiyaç kredisine başvuru İşCep’ten SMS yollanarak, İş Bankası bankamatiklerinden ya da bankan müşteri hizmetlerini arayarak da yapılabilmektedir. Hani yolla yapılırsa yapılsın kredi başvuruları İş Bankası tarafından en kısa sürede değerlendirmeye alınarak sonuçlandırılır ve başvuru sahibine kredi sonucu bildirilir.

İş Bankası Avantajlı İhtiyaç Kredisi

İş Bankası avantajlı ihtiyaç kredisi dahilinde 25.000 liraya ve 48 ay vade seçeneğine kadar yapılan başvurularda kredi tutarı müşterinin hesabına anında geçer. İhtiyaç kredisi başvurusu sırasında istenen temel bilgiler kredi başvuru formu, sürücü belgesinin ya da nüfus cüzdanının fotokopisi, başvuru sahibinin gelir durumunu gösteren belge olarak sıralanabilir. İş Bankası uygun ihtiyaç kredisi için kredi tutarının binde 5’i oranında kredi tahsis ücreti alınır. BSMV, kredi tahsis ücretine dahil olmayıp yine kredi tutarı üzerinden yüzde 5 oranında tahsil edilir. İş Bankası kredi faiz oranlarında ve belirttiği kredi koşullarında istediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

20.000 Lira İhtiyaç Kredisi

İş Bankası 20.000 lira ihtiyaç kredisi başvurusu yapan ve bu krediyi 36 ayda geri ödemek isteyen bir müşteriye aylık yüzde 1.33 faiz oranı uygulanır. Bu tutar ve vadedeki kredinin aylık taksitleri 734.66 lira olur. Kredinin tahsis ücreti 105 lira, hayat sigortası ücreti 166.65 liradır. Uygulanan yıllık maliyet oranı yüzde 21.3820 olan bu kredinin vade sonunda kişinin ödemiş olduğu toplam tutar da 26.447,76 lira olarak hesaplanır. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,212TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.