Krediler İş Bankası 20.000 TL Acil İhtiyaç Kredisi!

İş Bankası 20.000 TL Acil İhtiyaç Kredisi!

Son Güncelleme:

İş Bankası en uygun ihtiyaç kredileri arasında yer alan bu kampanya ile ihtiyaç sahipleri nakit ihtiyaçlarını ertelemek zorunda kalmıyor.

İş Bankası online kredi başvurusu yaparak kullanılabilen bu krediden, en yakın banka şubesine giderek de yararlanılabilir. En uygun faizli ihtiyaç kredisine başvuru İşCep’ten SMS yollanarak, İş Bankası bankamatiklerinden ya da bankan müşteri hizmetlerini arayarak da yapılabilmektedir. Hani yolla yapılırsa yapılsın kredi başvuruları İş Bankası tarafından en kısa sürede değerlendirmeye alınarak sonuçlandırılır ve başvuru sahibine kredi sonucu bildirilir.

İş Bankası Avantajlı İhtiyaç Kredisi

İş Bankası avantajlı ihtiyaç kredisi dahilinde 25.000 liraya ve 48 ay vade seçeneğine kadar yapılan başvurularda kredi tutarı müşterinin hesabına anında geçer. İhtiyaç kredisi başvurusu sırasında istenen temel bilgiler kredi başvuru formu, sürücü belgesinin ya da nüfus cüzdanının fotokopisi, başvuru sahibinin gelir durumunu gösteren belge olarak sıralanabilir. İş Bankası uygun ihtiyaç kredisi için kredi tutarının binde 5’i oranında kredi tahsis ücreti alınır. BSMV, kredi tahsis ücretine dahil olmayıp yine kredi tutarı üzerinden yüzde 5 oranında tahsil edilir. İş Bankası kredi faiz oranlarında ve belirttiği kredi koşullarında istediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

20.000 Lira İhtiyaç Kredisi

İş Bankası 20.000 lira ihtiyaç kredisi başvurusu yapan ve bu krediyi 36 ayda geri ödemek isteyen bir müşteriye aylık yüzde 1.33 faiz oranı uygulanır. Bu tutar ve vadedeki kredinin aylık taksitleri 734.66 lira olur. Kredinin tahsis ücreti 105 lira, hayat sigortası ücreti 166.65 liradır. Uygulanan yıllık maliyet oranı yüzde 21.3820 olan bu kredinin vade sonunda kişinin ödemiş olduğu toplam tutar da 26.447,76 lira olarak hesaplanır. 

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,144BeğenenlerBeğen
7,221TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,496TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler