Denizbank Hizmet Kalite Yetkilisi Personel Alımı!

0

Denizbank açık pozisyon olan Hizmet Kalite Yetkilisi konumuna personel alımları yapıyor. Banka yeni personel alımı ile ilgili bütün bilgilere haberimizden erişmek mümkündür.

Tecrübeli Banka Personeli Alımı

Denizbank yeni eleman alımları kapsamında yağılacak işe alımlara başvuru yapacak olan adayların en az 3 yıl olmak şartıyla bankacılık alanında İş Geliştirme, yönetim Danışmanlığı, İş Analistliği, Proje Yönetimi, Süreç Yönetimi, Ar – Ge, Sistem Geliştirme, Yeniden Yapılandırma, Sistem Analistliği, Kalite Yönetimi gibi görevlerde bulunmuş olması gerekiyor.

Banka tecrübeli personel iş başvurusu yapacak olan adayların ayrıca üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İşletme, Matematik, Mühendislik, Enformasyon Teknolojileri, Bilgi Teknolojileri ve Ekonomi gibi bölümlerinden mezun olması da gerekiyor.

Denizbank Yeni Personellerde Aranan Diğer Özellikler

Denizbank yeni personel alımı iş başvurusu sahiplerinin Microsoft Office programlarına hakim ve etkin olarak kullanabiliyor olmaları da aranan özellikler arasında yer alıyor. Adayların ayrıca analitik düşünebiliyor olmaları, ileri düzeyde İngilizce bilgisi sahibi olmaları, ekip halinde çalışma şekline ayak uydurabilecek olmaları, iş prensibi olarak çözüm odaklı çalışmayı benimsemiş olmaları da banka tarafından isteniyor.

Denizbank İş Başvuruları

Denizbank iş başvurusu yaparak bankanın işe alımlar ile yetkili birimi tarafından yağılan değerlendirme sonucunda işe alımına karar verilen yeni personeller Denizbank Bilgi Teknolojileri ve Destek ekibine dahil olacaklar. Proje yönetiminde, iş ve süreç geliştirmede, optimizasyon ve verim artırımı ile ilgili olan Hazine Kalitesi departmanında görev alacak olan kişiler banka bünyesinde sürekli ve tam zamanlı olarak çalışacaklar.

Denizbank iş başvuruları 10 Kasım 2017 tarihine kadar sürecektir. Bu işe alımlar ile daha detayı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşmak mümkündür. Aynı linkten banka personel alımı iş başvurusu da yapılabilmektedir.

http://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-hizmet-kalitesi-yetkilisi-1869955

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın