Ana SayfaBanka İş İlanlarıDenizbank Hizmet Kalite Yetkilisi Personel Alımı!

Denizbank Hizmet Kalite Yetkilisi Personel Alımı!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Denizbank açık pozisyon olan Hizmet Kalite Yetkilisi konumuna personel alımları yapıyor. Banka yeni personel alımı ile ilgili bütün bilgilere haberimizden erişmek mümkündür.

Tecrübeli Banka Personeli Alımı

Denizbank yeni eleman alımları kapsamında yağılacak işe alımlara başvuru yapacak olan adayların en az 3 yıl olmak şartıyla bankacılık alanında İş Geliştirme, yönetim Danışmanlığı, İş Analistliği, Proje Yönetimi, Süreç Yönetimi, Ar – Ge, Sistem Geliştirme, Yeniden Yapılandırma, Sistem Analistliği, Kalite Yönetimi gibi görevlerde bulunmuş olması gerekiyor.

Banka tecrübeli personel iş başvurusu yapacak olan adayların ayrıca üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İşletme, Matematik, Mühendislik, Enformasyon Teknolojileri, Bilgi Teknolojileri ve Ekonomi gibi bölümlerinden mezun olması da gerekiyor.

Denizbank Yeni Personellerde Aranan Diğer Özellikler

Denizbank yeni personel alımı iş başvurusu sahiplerinin Microsoft Office programlarına hakim ve etkin olarak kullanabiliyor olmaları da aranan özellikler arasında yer alıyor. Adayların ayrıca analitik düşünebiliyor olmaları, ileri düzeyde İngilizce bilgisi sahibi olmaları, ekip halinde çalışma şekline ayak uydurabilecek olmaları, iş prensibi olarak çözüm odaklı çalışmayı benimsemiş olmaları da banka tarafından isteniyor.

Denizbank İş Başvuruları

Denizbank iş başvurusu yaparak bankanın işe alımlar ile yetkili birimi tarafından yağılan değerlendirme sonucunda işe alımına karar verilen yeni personeller Denizbank Bilgi Teknolojileri ve Destek ekibine dahil olacaklar. Proje yönetiminde, iş ve süreç geliştirmede, optimizasyon ve verim artırımı ile ilgili olan Hazine Kalitesi departmanında görev alacak olan kişiler banka bünyesinde sürekli ve tam zamanlı olarak çalışacaklar.

Denizbank iş başvuruları 10 Kasım 2017 tarihine kadar sürecektir. Bu işe alımlar ile daha detayı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşmak mümkündür. Aynı linkten banka personel alımı iş başvurusu da yapılabilmektedir.

http://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-hizmet-kalitesi-yetkilisi-1869955

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,212TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.