Banka İş İlanları Turklandbank Kredi İzleme Yetkilisi Personel Alımı!

Turklandbank Kredi İzleme Yetkilisi Personel Alımı!

Son Güncelleme:

T – Bank personel alımı yapılacak olan pozisyon Kredi İzleme Yetkilisi. Banka yeni personel alımları ile ilgilenenler haberimizden merak ettikleri tüm sorulara cevap bulabilirler.

T – Bank Yeni Personel Alımları

Turklandbank yeni personel alımı iş başvurusu yapmak isteyen adayların öncelikle bu alanda uzman, deneyimli ve aktif bir ekip ile birlikte çalışarak katkı sağlayabilecek olmaları gerekiyor. Butik bankacılık hizmeti veren T – Bank bankacılık alanında kariyer planları olan adayların başvurularını kabul ederek, kendi yöneticilerini yetiştirmeyi hedefliyor.

T – Bank personel alımı iş başvurusu yaparak bu işe talip olduğunu belirten adayların üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bankacılık ile ilgili fakültelerinden mezun olmaları gerekiyor. Başvuru sahiplerinin ayrıca banka Kredi İzleme ve Kredi Raporlama departmanında daha önceden en az  2- 3 yıl olmak kaydıyla çalışmış ve bu alanda deneyim sahibi olmaları da gerekiyor. Finansal analiz ve krediler hakkında bilgi sahibi olması istenen adayların ileri düzeyde İngilizce bilen, başarı odaklı çalışan, iş ile ilgili sorumlulukları yüksek, detaylara önem veren, titiz çalışan, ekip halinde çalışma şekline ayak uydurabilecek olan ve zaman yönetimi ile ilgili sıkıntısız çalışan kişiler olması gerekiyor.

Turklandbank Yeni Personellerin Görevleri

Turklandbank personel alımı iş başvurusu yaparak banka tarafından ilgili pozisyon için uygun görülen ve işe alımı sağlanan yeni personeller kullandırılan krediler ile ilgili haftalık ve aylık olarak düzenli bir şekilde rapor hazırlamak, gerekli analizleri yapmak, olası riskleri saptamak, krediler ile ilgili sınıflandırmaları yapmak, ilgili programların bakımı ve geliştirilmesi ile ilgili çalışmalar yürütmek gibi görevler alacaklar.

T – Bank İş Başvuruları

T – Bank iş başvuruları 18 Kasım 2017 tarihine kadar devam edecektir. Bankanın yeni personel alımı ile ilgili bütün detaylar aşağıdaki bağlantıda yer almaktadır.Aynı bağlantıdan Turklandbank iş başvuruları da gerçekleştirilebilir.

http://www.kariyer.net/is-ilani/t-bank-kredi-izleme-yetkilisi-1876315

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,144BeğenenlerBeğen
7,221TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,496TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler