Banka İş İlanları Türk Ekonomi Bankası Aktif Satış Personeli Alımı!

Türk Ekonomi Bankası Aktif Satış Personeli Alımı!

Son Güncelleme:

Türk Ekonomi Bankası yeni eleman alımları kapsamında Bireysel Ürünler Aktif Satış ekibinde bankanın kredi kartlarının satışını yapacak personeller aranıyor. Banka personel alımı ile ilgilenen ve diğer tüm ayrıntıları öğrenmek isteyenler haberimizden bu ayrıntılara ulaşabilirler.

Banka Aktif Satış Personeli Alımı

TEB aktif satış personeli iş başvurusu yapmak isteyen kişiler işe alımları sağlandıktan sonra Türk Ekonomi Bankası’nın kredi kartı ürünlerinin aktif bir şekilde satışını sağlayacaklar. Banka satış personeli alımı iş başvurusu yapacak olan adayların 26 yaşından büyük olmaması ve en az üniversitelerin 2 yıllık eğitim veren Meslek Yüksek Okulları’ndan mezun olmaları gerekiyor.

Türk Ekonomi Bankası satış elemanı olmak isteyen kişilerin maaş + prim usulüyle çalışmayı kabul edecek olması, insanlarla ilişki kurmak konusunda başarılı olması, ekip halinde çalışma şekline ayak uydurabilecek olması, iletişim konusunda etkin olması, ofis dışında aktif olarak satış yapabilecek olması, seyahat etmek ile ilgili herhangi bir engelinin olmaması, ikna kabiliyetinin üst seviyede olması, esnek çalışma temposuna uyum gösterebilecek olması da gerekiyor.

Deneyimli – Deneyimsiz Banka Satış Personelleri Aranıyor

Banka aktif satış personeli iş başvurusu yapacak olan kişilerin daha önceden satış alanında çalışmış ve deneyim sahibi olması tercih edilenler arasında yer alıyor. Banka personeli iş başvurusu ile ilgilenen erkek adayların da askerlik görevlerini en az 2 yıl süreyle tecil ettirmiş ya da bitirmiş olmaları gerektiği banka tarafından bildirilenler arasında. Ancak daha önce bu alanda çalışmamış olan deneyimsiz adayların da başvuruları Türk Ekonomi Bankası tarafından değerlendirmeye alınıyor.

TEB İş Başvuruları

29 Eylül 2017 tarihine kadar sürecek olan TEB iş başvuruları sırasında adayların iletişim bilgilerinin doğru olduğundan emin olmaları banka tarafından sağlanacak geri dönüşler için önem taşımaktadır. Banka personel alımı iş başvurusu yapmak ya da diğer detayları öğrenmek isteyenler aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-aktif-satis-temsilcisi-1869035

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,144BeğenenlerBeğen
7,221TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,496TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler