Ana SayfaKredilerİş Bankası 50.000 TL İhtiyaç Kredisi!

İş Bankası 50.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

4 Ekim 2017 tarihine kadar geçerli olan İş Bankası ihtiyaç kredisi uygun faiz oranları ile dikkat çekiyor.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Çeşitli nakit ihtiyaçları için bankaların ihtiyaç kredileri ile ilgilenen kişiler İş Bankası uygun ihtiyaç kredisi kullanarak bu ihtiyaçlarını giderebilirler. 1.300 civarında şubesi bulunan İş Bankası, Dijital Bankacılık hizmetleri ile de müşterilerinin işlerini kolaylaştırıyor. İş Bankası online ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak kredisini kullanabilecek olan müşteriler, aynı zamanda SMS yoluyla, bankanın müşteri hizmetleri aranarak, İş Bankası ATM’lerinden ve İşCep kredi başvurusu yaparak da bu fırsattan faydalanabiliyorlar. Ayrıca İş Bankası şubelerinden de ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabilmektedir.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Kullanımı

İş Bankası en uygun ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler banka tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda uygun görülmesi durumunda kredilerini kullanırlar. Krediye 3 ay ile 48 ay arasında vade uygulanır. Bankanın en avantajlı ihtiyaç kredisi olarak bilinen bu kredinin aylık taksitlerinin ilk ödemesi kredi kullanımından 30 gün sonra başlar.

Kefilsiz ihtiyaç kredisi olan bu kredi seçeneğinde banka gerekli gördüğü hallerde kefil isteme hakkını saklı tutar. Aynı kredide kampanyada tutarının yüzde 0.5’i kredi tahsis ücreti olarak alınır. İş Bankası ihtiyaç kredisi masrafları arasında sigorta primi ve kredi miktarının yüzde 5’i oranında BSMV bulunmaktadır. İş Bankası kredi ile ilgili koşulları ve faiz oranlarını değiştirme hakkına sahiptir.

50.000 Lira İhtiyaç Kredisi

İş Bankası 50.000 lira ihtiyaç kredisi başvurusu yapan ve 48 ayda geri ödeyecek olan bir kişiye aylık yüzde 1.25 faiz uygulanmaktadır. Bu vade ve miktardaki kredinin aylık taksitleri 2.938 lira, kredi bitiminde ödenmiş olan toplam miktar ise 141.000 liradır. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,212TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.