İş Bankası’ndan Anında 25.000 Lira İhtiyaç Kredisi!

0

İş Bankası en uygun ihtiyaç kredileri arasında olan Anında Kredi seçeneğinde 25.000 liraya kadar kredi kullanılabilmektedir. Bankaların en uygun ihtiyaç kredileri arasında yer alan bu kredi seçeneğinden bireysel müşteriler yararlanabilmektedir.

Başlıklar

İş Bankası İhtiyaç Kredisi

İş Bankası anında ihtiyaç kredisi en az fazla 25.000 lira olmak üzere kredi kullanılabilir. Krediye uygulanan en uzun vade 48 aydır. İş Bankası online kredi başvurusu şeklinde yapılan başvuru ile onaylanan İş Bankası ihtiyaç kredisi tutarı anında müşterinin hesabına yatırılıyor. İhtiyaç kredisi online başvuru İşCep aracılığıyla yapılacağı gibi, bankanın internet sitesinden de yapılabilmektedir. Kredi başvuruları 7 gün 24 saat boyunca gerçekleştirilebilmektedir.

Anında İhtiyaç Kredisi

İş Bankası anında ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin kredilerinin ilk taksitleri kredi kullanımından 30 gün sonra başlar. Kredi tahsis ücreti kredinin miktarına göre değişmektedir. İhtiyaç kredisi tahsis ücreti kredinin yüzde 0.5’i oranındadır. Bu tutara BSMV dahil değildir. BSMV tutarı da yüzde 5’tir. İş Bankası ile ticari faaliyeti olan müşteriler bu krediden faydalanamamaktadır. Banka faiz oranlarını, belirttiği kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

25.000 Lira Anında Kredi

İş Bankası 25.000 lira anında kredi için başvuru yapan ve bu krediyi 48 ayda ödeyecek olan bir müşteriye uygulanan aylık faiz oranı yüzde 1.29’tir. Aynı müşterinin aylık kredi taksitleri 742 lira olur. 48 ayda geri ödenecek olan bu tutardaki kredinin yıllık maliyet oranı da yüzde 20.5949’dur. Kredi bitiminde ödenmiş olan toplam faiz ve anapara tutarı da 35.612 lira olarak hesaplanır. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın