Ana SayfaKredilerİş Bankası’ndan Anında 25.000 Lira İhtiyaç Kredisi!

İş Bankası’ndan Anında 25.000 Lira İhtiyaç Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

İş Bankası en uygun ihtiyaç kredileri arasında olan Anında Kredi seçeneğinde 25.000 liraya kadar kredi kullanılabilmektedir. Bankaların en uygun ihtiyaç kredileri arasında yer alan bu kredi seçeneğinden bireysel müşteriler yararlanabilmektedir.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi

İş Bankası anında ihtiyaç kredisi en az fazla 25.000 lira olmak üzere kredi kullanılabilir. Krediye uygulanan en uzun vade 48 aydır. İş Bankası online kredi başvurusu şeklinde yapılan başvuru ile onaylanan İş Bankası ihtiyaç kredisi tutarı anında müşterinin hesabına yatırılıyor. İhtiyaç kredisi online başvuru İşCep aracılığıyla yapılacağı gibi, bankanın internet sitesinden de yapılabilmektedir. Kredi başvuruları 7 gün 24 saat boyunca gerçekleştirilebilmektedir.

Anında İhtiyaç Kredisi

İş Bankası anında ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin kredilerinin ilk taksitleri kredi kullanımından 30 gün sonra başlar. Kredi tahsis ücreti kredinin miktarına göre değişmektedir. İhtiyaç kredisi tahsis ücreti kredinin yüzde 0.5’i oranındadır. Bu tutara BSMV dahil değildir. BSMV tutarı da yüzde 5’tir. İş Bankası ile ticari faaliyeti olan müşteriler bu krediden faydalanamamaktadır. Banka faiz oranlarını, belirttiği kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

25.000 Lira Anında Kredi

İş Bankası 25.000 lira anında kredi için başvuru yapan ve bu krediyi 48 ayda ödeyecek olan bir müşteriye uygulanan aylık faiz oranı yüzde 1.29’tir. Aynı müşterinin aylık kredi taksitleri 742 lira olur. 48 ayda geri ödenecek olan bu tutardaki kredinin yıllık maliyet oranı da yüzde 20.5949’dur. Kredi bitiminde ödenmiş olan toplam faiz ve anapara tutarı da 35.612 lira olarak hesaplanır. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.