Krediler Ziraat Bankası 5.000 TL Tüketici Kredisi!

Ziraat Bankası 5.000 TL Tüketici Kredisi!

Son Güncelleme:

Ziraat Bankası Tüketici Kredisi, bankanın diğer kredi kampanyaları gibi uygun krediler arasında yer almaktadır.

Ziraat Bankası Tüketici Kredisi

Esnek bir yapıya sahip olan en uygun Ziraat Bankası tüketici kredisi 3 ile 48 aya varan vade avantajından yararlanılabilmektedir. Uygun faizli ihtiyaç kredisi olarak da adlandırılabilen bu kredi seçeneğinden faydalanan müşteriler için çeşitli ödeme seçenekleri de vardır. Online ihtiyaç kredisi şeklinde başvuru yapılabilecek olan bu krediye Ziraat Bankası şubelerine giderek de başvuru yapılabilmektedir. Ziraat Bankası web sitesinden, bankanın internet şubesinden, Ziraat Mobil’den, banka çağrı merkezinden ve Ziraat Bankası ATM’lerinden de başvuru yapılabilmektedirler.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredileri

Bu kredi için hayat sigortası şartı vardır. Hayat sigortası ücretinin ne kadar olacağı kredinin tutarı, vadesi, kredi sahibinin yaşı ve cinsiyetine göre değişmektedir. Kredinin tahsis ücreti toplam kredi tutarının yüzde 0.5’i oranındadır. Ayrıca yüzde 5 oranında BSMV de kredi kullanımı sırasında tahsil edilmektedir.

Ziraat Bankası tüketici kredisi gerekli evraklar ise kredi başvuru formu, nüfus cüzdanı, sürücü belgesi ya da kişinin pasaportunun fotokopisi, krediyi kullanan kişinin çalışma durumuna göre değişen gelir belgesi olarak sıralanabilir. Ayrıca şube tarafından gerekli görüldüğü hallerde ek belge de istenebilir.

5.000 Lira Tüketici Kredisi

Ziraat Bankası 5.000 lira tüketici kredisi başvurusu yaparak nakit ihtiyacına çözüm bulmak isteyen ve bu kredisi onaylanan bir kişi bu krediyi 48 ayda ödemek istediği takdirde aylık yüzde 1.27 faiz uygulanır. Tüketici kredisinin yıllık maliyet oranı yüzde 20.2527’dir. Bu tutar ve vadedeki kredinin aylık taksitleri 147.63 liradır. Kredi bitiminde toplamda ödenmiş olan tutar ise 7.086,24 lira olarak hesaplanabilir. 

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,409BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,633TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,529TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler