Advert Advert Advert

Garanti Bankası Pazarlama Personelleri Alımı!

Garanti Bankası Pazarlama Personelleri Alımı!

Garanti Bankası personel alımları kapsamında Kurumsal Pazarlama İletişimi biriminde görev verilmek üzere Pazarlama İletişimi Uzmanı eleman alımı yapılacak.

İş Başvuruları ve Özgeçmiş Oluşturma

Garanti Bankası personel alımları kapsamında Kurumsal Pazarlama İletişimi biriminde görev verilmek üzere Pazarlama İletişimi Uzmanı eleman alımı yapılacak. Bu işe alımlar ile ilgili tüm ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Banka Pazarlama Uzmanı Alımı      

Banka pazarlama personeli iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren bölümlerinden mezun olmaları ve Microsoft Office programlarına hakim olmaları, etkin bir şekilde kullanmaları gerekiyor. Garanti Bankası yeni personel iş başvurusu yapacak olan kişilerin sunum hazırlama ve sunma hakkında da başarılı olmaları istenenler arasında yer alıyor.

Ayrıca adayların ileri derecede İngilizce biliyor olması, gelişime, öğrenmeye ve yeniliklere açık olması, iletişim yeteneklerinin gelişmiş olması, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek olması, pozitif düşünce yapısına sahip olması, işinde dikkatli ve planlı çalışıyor olması, sonuç odaklı çalışma şeklini prensip haline getirmiş olması, takım halinde çalışmaya uyum sağlayabilecek olması, iş takibi ile ilgili sıkıntısız çalışıyor olması, nitelikli kararlar almak konusunda başarılı olması gerekmektedir.

Deneyimli Pazarlama Personelleri Alımı

Garanti Bankası pazarlama personeli iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin data hakkında bilgi sahibi olan, analitik düşünme yeteneğine sahip olan, soyut kavramlar konusunda düşünebilen, iletişim yeteneği güçlü, müşteri ilişkilerini yönetmekte başarılı, kurulan işbirliklerini başarıyla yönetebilen ve bahsi geçen alanlarda en az 2 yıl olmak üzere daha önce çalışmış ve deneyim kazanmış olması gerekiyor.

Garanti Bankası İş Başvuruları

Garanti Bankası pazarlama elemanı iş başvurusu yaparak bankanın değerlendirmesine tabi tutulan ve işe alımı uygun görülen kişiler dijital pazarlama ile ilgili işleri yönetmek, bankanın dijital alandaki reklamlarının bankanın vizyonuna uygun olmasını sağlamak görev ve sorumluluklar üstlenecekler. Garanti Bankası iş başvuruları 3 Kasım 2017 tarihine kadar sürecektir. Aşağıda paylaşılan bağlantıdan başvuru yapılabildiği gibi, işe alıma ait diğer detaylara da ulaşılabilir.

http://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-pazarlama-iletisimi-yetkilisi-1864017

Garanti Bankası personel alımları Banka pazarlama personeli iş başvurusu Garanti Bankası pazarlama personeli iş başvurusu Garanti Bankası iş başvuruları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HSBC'den 120 Ay Vadeli 80.000 TL Konut Kredisi! Uygun Faiz Oranı, Anında Başvuru İmkanı!
HSBC'den 120 Ay Vadeli 80.000 TL Konut Kredisi! Uygun Faiz Oranı, Anında Başvuru İmkanı!
Denizbank'tan 100.000 TL İndirimli Konut Kredisi!
Denizbank'tan 100.000 TL İndirimli Konut Kredisi!