Ana SayfaBanka İş İlanlarıGaranti Bankası Pazarlama Personelleri Alımı!

Garanti Bankası Pazarlama Personelleri Alımı!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Garanti Bankası personel alımları kapsamında Kurumsal Pazarlama İletişimi biriminde görev verilmek üzere Pazarlama İletişimi Uzmanı eleman alımı yapılacak. Bu işe alımlar ile ilgili tüm ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Banka Pazarlama Uzmanı Alımı      

Banka pazarlama personeli iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren bölümlerinden mezun olmaları ve Microsoft Office programlarına hakim olmaları, etkin bir şekilde kullanmaları gerekiyor. Garanti Bankası yeni personel iş başvurusu yapacak olan kişilerin sunum hazırlama ve sunma hakkında da başarılı olmaları istenenler arasında yer alıyor.

Ayrıca adayların ileri derecede İngilizce biliyor olması, gelişime, öğrenmeye ve yeniliklere açık olması, iletişim yeteneklerinin gelişmiş olması, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek olması, pozitif düşünce yapısına sahip olması, işinde dikkatli ve planlı çalışıyor olması, sonuç odaklı çalışma şeklini prensip haline getirmiş olması, takım halinde çalışmaya uyum sağlayabilecek olması, iş takibi ile ilgili sıkıntısız çalışıyor olması, nitelikli kararlar almak konusunda başarılı olması gerekmektedir.

Deneyimli Pazarlama Personelleri Alımı

Garanti Bankası pazarlama personeli iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin data hakkında bilgi sahibi olan, analitik düşünme yeteneğine sahip olan, soyut kavramlar konusunda düşünebilen, iletişim yeteneği güçlü, müşteri ilişkilerini yönetmekte başarılı, kurulan işbirliklerini başarıyla yönetebilen ve bahsi geçen alanlarda en az 2 yıl olmak üzere daha önce çalışmış ve deneyim kazanmış olması gerekiyor.

Garanti Bankası İş Başvuruları

Garanti Bankası pazarlama elemanı iş başvurusu yaparak bankanın değerlendirmesine tabi tutulan ve işe alımı uygun görülen kişiler dijital pazarlama ile ilgili işleri yönetmek, bankanın dijital alandaki reklamlarının bankanın vizyonuna uygun olmasını sağlamak görev ve sorumluluklar üstlenecekler. Garanti Bankası iş başvuruları 3 Kasım 2017 tarihine kadar sürecektir. Aşağıda paylaşılan bağlantıdan başvuru yapılabildiği gibi, işe alıma ait diğer detaylara da ulaşılabilir.

http://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-pazarlama-iletisimi-yetkilisi-1864017

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.