Denizbank Lise Mezunu Telefonda Satış Temsilcisi Alımı Yapacak!

0

Denizbank, Telefonda Satış Temsilcisi kadrosu için en az lise mezunu personel alımı yapacağını duyurdu.

Denizbank, İŞKUR ile birlikte 3 yıllık bir süreç zarfından bu yana, Telefonda Satış Temsilcisi İşbaşı Eğitim Programı’nı yürütmeye devam ediyor. Bu dönem içerisinde on yedinci kez düzenlenecek olan bu program sayesinde bu güne kadar toplamda 250’ye yakın kursiyerin katıldığı bilgisi paylaşılırken, eğitim sürecinin 1 ayı Deniz Akademi’de, geriye kalan 2 ayı ise işbaşı yaptıktan sonra devam edecek şekilde, totalde 3 aylık bir eğitim süreci olduğu belirtiliyor.

Aranan kriterleri sağlayan bankacı adaylarının eğitime alınacağını belirten Denizbank, eğitim içerisinde ilk etapta Denizbank’ın tanıtımı olmak üzere devam eden süreçlerde sırası ile kişisel imaj yönetimi, bankacılığa giriş, telefonda satışın iş akışı, telefonda iletişim ve satış becerileri, diksiyon, bankacılık kanunu eğitimlerini verdikten sonra adayları sınava tabi tutarak sertifikalarını almalarına olanak sağıyor.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ekim)

Banka İş Başvurusu İçin Gereken Şartlar

Denizbank tarafından açılan Telefonda Satış Temsilcisi kadrosu için banka iş başvurusu gerçekleştirecek adayların 1989 yılında ve sonrasında doğmuş olmasına ve en az lise mezunu olmasına özen gösteren banka, aynı zamanda adayların güçlü bir ikna kabiliyeti taşımasına, müşteri odaklı stratejiler geliştirmesine, insan ilişkilerinde başarı sağlayabilmesine, iletişim becerilerini yüksek tutmasına, takım çalışmasına uyum sağlayabilmesine, iş disiplinine ve analitik düşünme yeteneğine sahip olmasına özen gösteriyor.

Denizbank’ın işe alım gerçekleştirilecek banka personellerinin MS Office programlarına hakim olmasına ve etkin bir şekilde kullanılabilmesine özen gösterilirken, erkek adaylar için de askerlik görevinin yapılmış olmasına ya da en az 2 yıl tecilli olmasına önem veriliyor.

Denizbank tarafından 18 Ekim 2017 tarihinde açılan bu banka iş ilanına, 16 Aralık 2017 tarihine kadar aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile iş başvurusu gerçekleştirebilir, bankacılık sektöründeki kariyerinizin ilk adımını atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  2022 Ekim Ev Kredisi Faiz Oranları

http://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-iskur-telefonda-satis-temsilcisi-1896478

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın