Ana SayfaBanka İş İlanlarıDenizbank Lise Mezunu Telefonda Satış Temsilcisi Alımı Yapacak!

Denizbank Lise Mezunu Telefonda Satış Temsilcisi Alımı Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Denizbank, Telefonda Satış Temsilcisi kadrosu için en az lise mezunu personel alımı yapacağını duyurdu.

Denizbank, İŞKUR ile birlikte 3 yıllık bir süreç zarfından bu yana, Telefonda Satış Temsilcisi İşbaşı Eğitim Programı’nı yürütmeye devam ediyor. Bu dönem içerisinde on yedinci kez düzenlenecek olan bu program sayesinde bu güne kadar toplamda 250’ye yakın kursiyerin katıldığı bilgisi paylaşılırken, eğitim sürecinin 1 ayı Deniz Akademi’de, geriye kalan 2 ayı ise işbaşı yaptıktan sonra devam edecek şekilde, totalde 3 aylık bir eğitim süreci olduğu belirtiliyor.

Aranan kriterleri sağlayan bankacı adaylarının eğitime alınacağını belirten Denizbank, eğitim içerisinde ilk etapta Denizbank’ın tanıtımı olmak üzere devam eden süreçlerde sırası ile kişisel imaj yönetimi, bankacılığa giriş, telefonda satışın iş akışı, telefonda iletişim ve satış becerileri, diksiyon, bankacılık kanunu eğitimlerini verdikten sonra adayları sınava tabi tutarak sertifikalarını almalarına olanak sağıyor.

Banka İş Başvurusu İçin Gereken Şartlar

Denizbank tarafından açılan Telefonda Satış Temsilcisi kadrosu için banka iş başvurusu gerçekleştirecek adayların 1989 yılında ve sonrasında doğmuş olmasına ve en az lise mezunu olmasına özen gösteren banka, aynı zamanda adayların güçlü bir ikna kabiliyeti taşımasına, müşteri odaklı stratejiler geliştirmesine, insan ilişkilerinde başarı sağlayabilmesine, iletişim becerilerini yüksek tutmasına, takım çalışmasına uyum sağlayabilmesine, iş disiplinine ve analitik düşünme yeteneğine sahip olmasına özen gösteriyor.

Denizbank’ın işe alım gerçekleştirilecek banka personellerinin MS Office programlarına hakim olmasına ve etkin bir şekilde kullanılabilmesine özen gösterilirken, erkek adaylar için de askerlik görevinin yapılmış olmasına ya da en az 2 yıl tecilli olmasına önem veriliyor.

Denizbank tarafından 18 Ekim 2017 tarihinde açılan bu banka iş ilanına, 16 Aralık 2017 tarihine kadar aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile iş başvurusu gerçekleştirebilir, bankacılık sektöründeki kariyerinizin ilk adımını atabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-iskur-telefonda-satis-temsilcisi-1896478

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.