Ana SayfaKredilerAyda 182 TL'den Başlayan Taksitle 5.000 TL Anında Kredi Fibabanka'dan!

Ayda 182 TL’den Başlayan Taksitle 5.000 TL Anında Kredi Fibabanka’dan!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Fibabanka, müşterilerine özel İnternet Bankacılığı kanalı ile başvurularını gerçekleştirebilecekleri anında ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi.

Fibabanka anında ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,29’dan başlıyor. Faiz oranları değişmeyip, sabit olarak belirlenmiştir. 20 bin TL’ye kadar finansman imkanı tanıyan banka, müşterilerinin aylık gelir durumlarına en uygun ihtiyaç kredisi ödeme planlarını düzenliyor. Alınabilinecek minimum finansman tutarı ise 1.000 TL olarak belirlenmiştir. 20 bin TL’den daha yüksek tutarda kredi almak isteyenlerin banka şubelerine gitmeleri gerekmektedir.

Kredi kapsamında kefil talebinde bulunmayan Fibabanka, haftasonları da dahil olmak üzere günün her anında müşterilerine kredi başvurusu yapabilme imkanı tanıyor. Kredi başvurusu için herhangi bir belge talep edilmemektedir. Ancak kredi değerlendirmesi sonucunda teminat istenebilmektedir.

48 ay vadeli ihtiyaç kredisi sunan banka, krediye ilişkin olarak hayat sigortasının yapılmasını zorunlu tutmaktadır. Hayat sigortası ödemeleri kişi özelinde değişmektedir.

5.000 TL Anında İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı Detayları

Fibabanka anında ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında 5 bin Türk Lirası tutarında 48 ay vadeli ödeme planı ile finansman alındığında aylık kredi ödeme tutarı 148,38 Türk Lirası, kredi sonundaki toplam tutar ise 7 bin 122,44 Türk Lirası olmaktadır. 5 bin TL 36 ve 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi ödeme planları ile alındığı durumda aylık kredi taksitleri sırası ile 182,21 Türk Lirası ve 251,01 Türk Lirası, kredi sonundaki toplam tutar ise sırası ile 6 bin 559,56 Türk Lirası ve 6 bin 024,34 Türk Lirası olmaktadır.

Kredi dosya masrafları için tahsil edilen ücret 5 bin Türk Lirası için 25 Türk Lirasıdır.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.