Ana SayfaGündemGaranti Bankası'ndan 160 Öğrenciye Eğitim, 40 Öğrenciye de İş İmkânı!

Garanti Bankası’ndan 160 Öğrenciye Eğitim, 40 Öğrenciye de İş İmkânı!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Garanti Bankası’nın üniversite öğrencilerine yönelik olarak düzenlediği; hem mesleki, hem de kişisel gelişimi hızlandırmak maksadı ile yapılacak olan Garantili Gelecek ve Talent Camp başvuruları başladı!

Garanti Bankası, üniversite öğrenimi devam eden öğrencilerin hem mesleki alanda gelişimlerini sağlamaları, hem de kişisel gelişimlerinde önemli aşamalar kaydetmeleri sebebi ile hazırladığı Garantili Gelecek ve Talent Camp içi başvuruları almaya başladı. garantilikariyer.garanti.com.tr internet sitesi üzerinden ve Garantili Kariyer’e ait resmi Facebook hesabı üzerinden gerçekleştirilecek başvurular sonrasında banka, üniversite öğrencileri arasında seçim gerçekleştirecek. 

İki Farklı Etkinlik Düzenlenecek!

2017 yılının Aralık ayında ve 2018 yılının Mart ve Nisan aylarında güzenlenecek olan Talent Camp’lardan herhangi bir tanesine katılmak için seçilecek öğrenciler, aynı zamanda Garantili Gelecek projesi kapsamında 2017’nin Aralık ayı ile 2018’in Nisan ayları arasında toplamda 8 hafta sürecek ve haftanın 2 günü düzenlenecek olan, Garanti Bankası’nın farklı departmanlarında çalışarak deneyimleme hakkı sağlanacak.

Düzenlenecek olan Talent Camp kapsamında, üniversitelerde İdari Bilimler ve Mühendislik fakültelerinde eğitim gören öğrencilere, 3 gün boyunca vaka çalışmaları ve takım olma deneyimi için çeşitli aktiviteler gerçekleştirilecek. Garantili Gelecek programı kapsamında ise hazırlanan çevrimiçi eğitim ve koçluk programları ile devam eder iken, Talent Camp’tan seçilecek 120 öğrenci ve Garantili Gelecek’e katılacak 40 öğrenci arasından toplamda 40 aday tercihi yapılarak Management Trainee programı ile Garanti Bankası’nda istihdamı sağlanacak.

Düzenlenecek eğitimler hakkında açıklamalarda bulunan Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Osman Tüzün, bu etkinlikler ile üniversite öğrencilerinin okul hayalarında öğrendikleri bilgileri eğlenceli ve dolu bir ortamda uygulama deneyimi yaşayacaklarını, etkinliklere katılan öğrencilerden 40 kişinin seçilerek Management Trainee programına dahil edileceğini, bu programın sonunda Garanti Bankası’nda çalışma fırsatı yakalanacağını ve geleceğini şekillendirmek isteyen üniversite öğrencilerinin Garanti Bankası tarafından düzenlenen bu eğitimler için başvuruları yapmalarını beklediklerini kaydetti.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.