Anasayfa Sigorta Vakıf Emeklilik, Bireysel Emeklilik Danışmanı Kadrosuna Personel Alacak!

Vakıf Emeklilik, Bireysel Emeklilik Danışmanı Kadrosuna Personel Alacak!

Vakıfbank’ın iştiraki olan Vakıf Emeklilik, yayınladığı iş ilanı ile Türkiye’nin her yerinden bireysel emeklilik danışmanı kadrosu için personel alımı yapacağını duyurdu.

Vakıf Emeklilik Tarafından Sunulan Şartlar

Vakıf Emeklilik, üniversiteleri Meslek yüksek Okulları’nın ilgili bölümlerinden ve 4 yıllık üniversitelerden mezun olmuş adayların iş başvurusu yapmasına olanak sağlarken, adayların güçlü bir ikna kabiliyetine sahip olmasına, iletişim becerilerinin yüksek olmasına, çalışmalarını sonuç odaklı yürütebilmesine önem veriyor. 

Vakıf Emeklilik tarafından duyurulan iş ilanında, adayların 35 yaşını aşmamış olmasına, bireysel emeklilik aracı lisansını hak etmiş olmalarına, analitik düşünme yeteneğinin yüksek olmasına ve MS Office programlarını etkin birş ekilde kullanabilmelerine önem verildiği belirtiliyor. Aynı zamanda erkek adaylar için de askerlik görevinin tamamlanmış olmasına ya da en az 2 yıl tecilli olmasına önem veren firma, iş başvurusu yapacak kişilerin çalışma disiplini taşımasına, yeteneklerini ve sahip olduğu enerjiyi firmanın temsil edilebilmesi adına kullanabilme yeteneğine sahip olmasını talep ediyor.

Yapılacak İşin Detayları

İşe alım gerçekleştirilecek kişilerin, Vakıfbank’ın şubeleri aracılığı ile, mevcut müşteri portföyü ile iletişim kurarak, sunulan satış hedeleri doğrultusunda; hem şube içinde, hem de şube dışında Bireysel Emeklilik, Hayat Sigortası ve Ferdi Kaza Sigortası ürünlerinin satışlarının gerçekleşmesini sağlayacaklar.

Vakıf Emeklilik tarafından 26 Ekim 2017 tarihinde açılan bu iş ilanına, aşağıda yer alan bağlantıyı kullanarak 25 Kasım 2017 tarihine kadar iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/vakif-emeklilik-a-s-bireysel-emeklilik-danismani-184105

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

7 + 3 =

Mail Bültenimize Katılın

Mail bültenimize katılarak günlük içeriklerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

Mail aboneliğinizin onaylanması için otomatik olarak size gönderilen formu onaylamanız gerekmektedir. Bilgileriniz iş ortaklarımız dahil, hiç kimseyle paylaşılmayacak olup, detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,785BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,038TakipçilerTakip Et
12TakipçilerTakip Et
2,562TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler