Ana SayfaSigortaVakıf Emeklilik, Bireysel Emeklilik Danışmanı Kadrosuna Personel Alacak!

Vakıf Emeklilik, Bireysel Emeklilik Danışmanı Kadrosuna Personel Alacak!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Vakıfbank’ın iştiraki olan Vakıf Emeklilik, yayınladığı iş ilanı ile Türkiye’nin her yerinden bireysel emeklilik danışmanı kadrosu için personel alımı yapacağını duyurdu.

Vakıf Emeklilik Tarafından Sunulan Şartlar

Vakıf Emeklilik, üniversiteleri Meslek yüksek Okulları’nın ilgili bölümlerinden ve 4 yıllık üniversitelerden mezun olmuş adayların iş başvurusu yapmasına olanak sağlarken, adayların güçlü bir ikna kabiliyetine sahip olmasına, iletişim becerilerinin yüksek olmasına, çalışmalarını sonuç odaklı yürütebilmesine önem veriyor. 

Vakıf Emeklilik tarafından duyurulan iş ilanında, adayların 35 yaşını aşmamış olmasına, bireysel emeklilik aracı lisansını hak etmiş olmalarına, analitik düşünme yeteneğinin yüksek olmasına ve MS Office programlarını etkin birş ekilde kullanabilmelerine önem verildiği belirtiliyor. Aynı zamanda erkek adaylar için de askerlik görevinin tamamlanmış olmasına ya da en az 2 yıl tecilli olmasına önem veren firma, iş başvurusu yapacak kişilerin çalışma disiplini taşımasına, yeteneklerini ve sahip olduğu enerjiyi firmanın temsil edilebilmesi adına kullanabilme yeteneğine sahip olmasını talep ediyor.

Yapılacak İşin Detayları

İşe alım gerçekleştirilecek kişilerin, Vakıfbank’ın şubeleri aracılığı ile, mevcut müşteri portföyü ile iletişim kurarak, sunulan satış hedeleri doğrultusunda; hem şube içinde, hem de şube dışında Bireysel Emeklilik, Hayat Sigortası ve Ferdi Kaza Sigortası ürünlerinin satışlarının gerçekleşmesini sağlayacaklar.

Vakıf Emeklilik tarafından 26 Ekim 2017 tarihinde açılan bu iş ilanına, aşağıda yer alan bağlantıyı kullanarak 25 Kasım 2017 tarihine kadar iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/vakif-emeklilik-a-s-bireysel-emeklilik-danismani-184105

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...