Ana SayfaBanka İş İlanlarıTEB Müşteri İletişim Yetkilisi Kadrosuna Personel Alımı Yapacak!

TEB Müşteri İletişim Yetkilisi Kadrosuna Personel Alımı Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Türk Ekonomi Bankası (TEB)müşteri iletişim departmanında ‘Müşteri İletişim Yetkilisi’ ünvanı ile çalışacak personel alımı yapacağını duyurdu.

Türk Ekonomi Bankası (TEB) müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek adına müşteri iletişim departmanında oluşan kadro boşluğunu bir an önce doldurmayı hedefliyor. Banka tarafından açılan iş ilanında lisans ya da ön lisans mezunu olan banka personeli adaylarının iş başvurusu yapması beklenirken, şirket yönetimi alanında adayların en az bir yıllık tecrübeye sahip olmaları bekleniyor.

Müşteri iletişim yetkilisi kadrosu için gereken şartlar arasında MS Office programlarına hakim olmak ve bu programları etkili bir şekilde kullanabilmek yer alırken, aynı zamanda en az orta düzeyde İngilizce’ye hakim olmak, yoğun tempolu bir çalışmaya uyum sağlayabilmek, düzgün bir diksiyona ve yüksek bir ikna kabiliyetine sahip olmak gerekiyor.

TEB, banka personel alımı yapacağı bu iş ilanı için iş başvurusu yapacak adaylardan erkek olanlar için askerlik görevinin tamamlanmış olmasına ya da en az 2 yıl tecilli olmasına önem verirken, adayların sabırlı olmasına, sonuç odaklı performans sergilemesine, takım çalışması ile uyum sağlayabilmesine önem veriyor.

TEB Müşteri İletişim Yetkilisi İş Tanımı

İşe alım sağlanacak olan müşteri hizmetleri yetkilisinin ‘müşteri memnuniyeti kültürü’nü TEB genelinde yaygınlaştırması için çalışmalar yapması gerektiğinin ifade edildiği iş ilanında, müşteri bağlılığının azami düzeye çıkartılması, müşteriler tarafından yapılan şikayetlerin, önerilerin ve teşekkürlerin alınarak, değerlendirilmesi, gerekli olması halinde bu geribildirimlerin ilgili departmanlar ile paylaşılması konularında aktif olarak görev alacak ve tüm bu alanları sorumluluğu dahilinde kabul edecek müşteri iletişim yetklisi personel alımı yapılacak.

26 Ekim 2017 tarihinde TEB tarafından açılan bu iş ilanına 27 Kasım 2017 tarihine kadar aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-musteri-iletisim-yetkilisi-1882920

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.