Ana SayfaBanka İş İlanlarıTEB Müşteri İletişim Yetkilisi Kadrosuna Personel Alımı Yapacak!

TEB Müşteri İletişim Yetkilisi Kadrosuna Personel Alımı Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Türk Ekonomi Bankası (TEB)müşteri iletişim departmanında ‘Müşteri İletişim Yetkilisi’ ünvanı ile çalışacak personel alımı yapacağını duyurdu.

Türk Ekonomi Bankası (TEB) müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek adına müşteri iletişim departmanında oluşan kadro boşluğunu bir an önce doldurmayı hedefliyor. Banka tarafından açılan iş ilanında lisans ya da ön lisans mezunu olan banka personeli adaylarının iş başvurusu yapması beklenirken, şirket yönetimi alanında adayların en az bir yıllık tecrübeye sahip olmaları bekleniyor.

Müşteri iletişim yetkilisi kadrosu için gereken şartlar arasında MS Office programlarına hakim olmak ve bu programları etkili bir şekilde kullanabilmek yer alırken, aynı zamanda en az orta düzeyde İngilizce’ye hakim olmak, yoğun tempolu bir çalışmaya uyum sağlayabilmek, düzgün bir diksiyona ve yüksek bir ikna kabiliyetine sahip olmak gerekiyor.

TEB, banka personel alımı yapacağı bu iş ilanı için iş başvurusu yapacak adaylardan erkek olanlar için askerlik görevinin tamamlanmış olmasına ya da en az 2 yıl tecilli olmasına önem verirken, adayların sabırlı olmasına, sonuç odaklı performans sergilemesine, takım çalışması ile uyum sağlayabilmesine önem veriyor.

TEB Müşteri İletişim Yetkilisi İş Tanımı

İşe alım sağlanacak olan müşteri hizmetleri yetkilisinin ‘müşteri memnuniyeti kültürü’nü TEB genelinde yaygınlaştırması için çalışmalar yapması gerektiğinin ifade edildiği iş ilanında, müşteri bağlılığının azami düzeye çıkartılması, müşteriler tarafından yapılan şikayetlerin, önerilerin ve teşekkürlerin alınarak, değerlendirilmesi, gerekli olması halinde bu geribildirimlerin ilgili departmanlar ile paylaşılması konularında aktif olarak görev alacak ve tüm bu alanları sorumluluğu dahilinde kabul edecek müşteri iletişim yetklisi personel alımı yapılacak.

26 Ekim 2017 tarihinde TEB tarafından açılan bu iş ilanına 27 Kasım 2017 tarihine kadar aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-musteri-iletisim-yetkilisi-1882920

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
65TakipçilerTakip Et
2,237TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2023 Haziran Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2023 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Haziran)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Haziran 2023!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Akbank Hukuk Departmanı için Avukat Alımı Yapacak!

Akbank, banka iş ilanları kategorisinde yayımladığı yeni bir ilanla hukuk departmanında görevlendirmek üzere Avukat...

ING Bank 11 Farklı İlde Ticari/Kobi Şube Yönetici Adayları Arıyor!

Türkiye'nin önde gelen bankalarından bir tanesi olan ING Bank, bünyesi dahilince çalıştırmak üzere yeni Kobi Portföy Yöneticileri arıyor.

Garanti BBVA Müşteri Danışmanı Alımı!

Banka, İstanbul'daki şubeleri için banka personel alımları yapacağını duyurarak açık pozisyonun Garanti BBVA Müşteri...