Ana SayfaKredilerŞekerbank'tan SMS ile Anında 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Şekerbank’tan SMS ile Anında 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

Türkiye’de yıllardır hizmet veren, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik kredi kampanyaları düzenleyen, müşterilerine en uygun ödeme planlarını hazırlayan Şekerbank, ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi.

İhtiyaç kredisi kapsamında SMS Kredi Kampanyası düzenleyen Şekerbank, söz konusu kampanyaya ilişkin olarak müşterilerine anında kredi başvurusu yapma imkanı sunmaktadır. SMS kredi kampanyası ile bireyler cep telefonlarının mesaj kısmından istenilen bilgileri 1953’e mesaj atmaları ile banka şubelerine gitmeden kredi başvurularını gerçekleştirebilmektedirler. Mesajda yazılması gereken Kredi ve T.C. kimlik numarasıdır.

SMS kredi kampanyasının faiz oranları yüzde 1,72’den başlamaktadır. İhtiyaç kredisi faiz oranları düzenlenen ödeme planlarının vade sürelerine göre farklılık göstermektedir. 3 ay ile 24 ay arasındaki ödeme planlarında yüzde 1,72 oranında faiz uygulanırken, 24 ile 36 ay arasındaki ödeme planlarında yüzde 1,73 oranında, 36 ile 48 ay arasındaki ödeme planlarında ise yüzde 1,75 oranında faiz uygulanmaktadır. Minimum vade süresi 3 ay olup, maksimum ise 48 ay olarak belirlenmiştir.

Şekerbank ihtiyaç kredisi kullanımında bireylerin kredi dosya masrafları için ücret ödemeleri gerekmektedir. Dosya masrafları için alınan ücret kredi tutarının en fazla binde beşine tekabül etmektedir.

En uygun ihtiyaç kredisini veren banka, müşterilerinin bütçelerine uygun ödeme planları hazırlayıp, müşterilerine sunmaktadır. Ödeme planları aydan aya eşit tutarlarda ödenecek şekilde düzenlenmektedir.

Anında 10.000 TL SMS Kredi

Şekerbank SMS Kredi kampanyası kapsamında 48 ay vadeli ödeme planı ile 10 bin TL tutarında ihtiyaç kredisi alan bir bireyin yüzde 1,75 oranındaki faiz ile ödemesi gereken kredi taksidi 332,69 TL olmaktadır. Kredi sonunda ödenecek toplam tutar ise 15.969,01 TL’ye tekabül etmektedir. Kredi tahsis ücreti 52,5 TL, aylık toplam maliyet oranı yüzde 2,3933, yıllık toplam maliyet oranı ise yüzde 28,7193 olmaktadır. Kredi tahsis ücretine BSMV eklenerek gerekli hesaplamalar yapılmaktadır.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.