Garanti Bankası Tecrübesiz Banka Personeli Alımı Yapacak!

0

Garanti Bankası kadrolu personel alımı gerçekleştirmek üzere banka iş ilanı yayınladı.

Garanti Bankası, kendi bünyesinde kadrolu olarak istihdam edilmek üzere, devam eden süreçlerde Genel Müdürlük birimleri ve Garanti Bankası şubelerinde kariyerine devam ederek yükselebilecek Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alımı yapacağını duyurdu.

Garanti Bankası Kadrolu Banka Personeli Alım Şartları

Telefon Bankacılığı ile Garanti Bankası ile iletişim kuran müşteri ve müşteri potansiyelinde olan kişilerin taleplerinin gerçekleştirilmesi ve Garanti Bankası ürünlerinin pazarlanması adına görev alacak ‘Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi’ banka personeli alımı yapacağını duyuran Garanti, adaylara aynı zamanda farklı departmanlara terfi ederek kariyer imkanı da sunuyor.

İş başvurusu yapan adaylar arasından banka sınavına davet edilmeye uygun görülen adaylara E-Posta ve SMS yolu ile iletişim kurulacağını belirten Garanti Bankası, meslek yüksekokulu mezunu, lisans mezunu ya da öğrencisi konumunda olan herkesin iş başvurusu yapmasına olanak tanıyor.

İlginizi Çekebilir:  Garanti BBVA Mobil Grup Asistanı Alımı Yapıyor!

İş başvurusu yapan banka adaylarının 30 yaşını aşmamış olmasına önem veren Garanti Bankası, askerlik görevinin tamamlanmış olmasına ya da en az 1 yıl tecilli olmasına önem veriyor.

Haftanın herhangi bir beş günü içerisinde 09.00-18.00 ya da 18.00-02.00 saatleri aralığında çalışabilecek, iletişim becerileri kuvvetli, ikna kabiliyeti gelişmiş ve satış – pazarlama konularında istekli olan kişilerin iş başvurusu yapmasını talep eden Garanti Bankası, adayların İstanbul’da ikâmet etmesini de önemsiyor.

Garanti Bankası Tecrübesiz Banka Personeli Alımı İş Başvurusu

Tecrübesiz banka personeli alımı yapacağını belirten Garanti Bankası, 8 Kasım 2017 tarihinde güncellediği bu iş ilanına aşağda yer alan bağlantıyı kullanarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

https://www.yenibiris.com/garanti-bankasi/telefon-bankaciligi-musteri-temsilcisi-is-ilani/373697

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın