Ana SayfaBanka İş İlanlarıGaranti Bankası Tecrübesiz Banka Personeli Alımı Yapacak!

Garanti Bankası Tecrübesiz Banka Personeli Alımı Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Garanti Bankası kadrolu personel alımı gerçekleştirmek üzere banka iş ilanı yayınladı.

Garanti Bankası, kendi bünyesinde kadrolu olarak istihdam edilmek üzere, devam eden süreçlerde Genel Müdürlük birimleri ve Garanti Bankası şubelerinde kariyerine devam ederek yükselebilecek Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alımı yapacağını duyurdu.

Garanti Bankası Kadrolu Banka Personeli Alım Şartları

Telefon Bankacılığı ile Garanti Bankası ile iletişim kuran müşteri ve müşteri potansiyelinde olan kişilerin taleplerinin gerçekleştirilmesi ve Garanti Bankası ürünlerinin pazarlanması adına görev alacak ‘Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi’ banka personeli alımı yapacağını duyuran Garanti, adaylara aynı zamanda farklı departmanlara terfi ederek kariyer imkanı da sunuyor.

İş başvurusu yapan adaylar arasından banka sınavına davet edilmeye uygun görülen adaylara E-Posta ve SMS yolu ile iletişim kurulacağını belirten Garanti Bankası, meslek yüksekokulu mezunu, lisans mezunu ya da öğrencisi konumunda olan herkesin iş başvurusu yapmasına olanak tanıyor.

İş başvurusu yapan banka adaylarının 30 yaşını aşmamış olmasına önem veren Garanti Bankası, askerlik görevinin tamamlanmış olmasına ya da en az 1 yıl tecilli olmasına önem veriyor.

Haftanın herhangi bir beş günü içerisinde 09.00-18.00 ya da 18.00-02.00 saatleri aralığında çalışabilecek, iletişim becerileri kuvvetli, ikna kabiliyeti gelişmiş ve satış – pazarlama konularında istekli olan kişilerin iş başvurusu yapmasını talep eden Garanti Bankası, adayların İstanbul’da ikâmet etmesini de önemsiyor.

Garanti Bankası Tecrübesiz Banka Personeli Alımı İş Başvurusu

Tecrübesiz banka personeli alımı yapacağını belirten Garanti Bankası, 8 Kasım 2017 tarihinde güncellediği bu iş ilanına aşağda yer alan bağlantıyı kullanarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

https://www.yenibiris.com/garanti-bankasi/telefon-bankaciligi-musteri-temsilcisi-is-ilani/373697

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.