Türkiye Finans Ön Lisans Mezunu Personel Alımı Yapacak!

0

Türkiye Finans Katılım Bankası Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi kadrosu için banka personel alımı ilanı yayınladı. Katılım Bankası, faizsiz bankacılık konusunda kariyer hedefi bulunan banka personeli alımı yapacağını duyurdu.

Türkiye Finans Katılım Bankası Çağrı Merkezi Personel Alımı Şartları

Türkiye Finans, banka iş ilanına başvuru yapacak adayların en az ön lisans bölümlerinden mezun olmuş olmasına önem veriyor. Adayların 1990 ve sonrası tarihli doğmuş olmalarına önem veren banka, katılım bankacılığı alanında kariyer hedefi bulunan adaylar arasından personel tercihi yapacağını belirtiyor.

Banka iş başvurusu yapacak olan adayların yüksek sorumluluk bilincine sahip olmasına önem veren banka, adayların iletişim becerisinin yüksek olmasına, takım çalışması ile uyumlu çalışmalar yapabilmesine, telefonda iletişim ve satış yeteneğine sahip olmasına, akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip olmasına önem veriyor.

İlginizi Çekebilir:  ICBC Turkey Çağrı Merkezi Uzmanı Alımı Yapıyor!

İşe alım yapılacak adayların çözüm ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmasına önem veren Türkiye Finans Katılım Bankası, vardiyalı ve esnek bir çalışma saatleri içeren kadro için uyum sağlanabilmesine önem veriyor. Türkiye Finans Katılım Bankası’nın sahip olduğu misyon ve vizyonu temsil edebilecek banka personeli alımı yapacak olan banka, erkek adaylar için askerlik görevinin tamamlanmış olmasına ya da en az 2 yıl tecilli olmasına önem veriyor.

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İş Başvurusu Detayları

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından 8 Kasım 2017 tarihinde açılan banka iş ilanına, aşağıda yer alan bağlantıyı kullanarak 5 Ocak 2018 tarihine kadar banka iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. İş başvurusu aşamasında iletişim bilgilerini doğru vermeniz, bankanın sizinle iletişim kurabilmesi adına önemlidir.

http://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-cagri-merkezi-musteri-temsilcisi-1669895

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın